Publikuota: 2011 gruodžio 5d. 08:30

Fantastiškas Carloso Velo įvartis per save padėjo „Real Sociedad“ švęsti dramatišką pergalę Ispanijoje

Su kamuoliu Carlosas Vela
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Su kamuoliu Carlosas Vela

Sekmadienį buvo sužaisti dar keturi Ispanijos čempionato 13-ojo turo mačai. Dar vieną fantastišką pergalę pasiekė San Sebastiano „Real Sociedad“ klubas, kuris paskutinėmis minutėmis įveikė „Malaga“ komandą.

Rungtynes aktyviau pradėję „Real Sociedad“ futbolininkai greitai išsiveržė į priekį, kai 9-ą minutę po Imanolo Agirretxe smūgio galva, kamuolį į savus vartus „pamušė“ svečių gynėjas Martinas Demichelis.

Vis dėl to turtingasis Malagos klubas nepasidavė ir jau po 11 min. svečių puolėjas Salomonas Rondonas įvarčiu galva išlygino rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:1.

Antrame kėlinyje „Malaga“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, kai po šiurkščios „Sociedad“ gynėjo klaidos, vartininką Claudio Bravo nuginklavo Seba Fernandezas.

Tačiau kaip ir praėjusio savaitgalio mače su Sevilijos „Betis“, taip ir šiose rungtynėse baskai sugebėjo rungtynių pabaigoje sužaisti šaltakraujiškai – 89-ą minutę puikiu smūgiu per save varžovų vartininką nuginklavo Carlosas Vela, o jau per pridėtą laiką pergalę atnešė taiklus Diego Ifrano smūgis.

Madrido derbyje triumfavo „Atletico“ klubas įveikęs, be didesnių problemų 3:1 (1:0) pranokęs „Rayo Vallecano“ ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Gabi Fernandezas, Radomelis Falcao bei Eduardas Salvio.

Visi rezultatai:

„Real Sociedad“ 3 – 2 „Malaga“
9‘ [1 – 0] Martin Demichelis (į savo vartus)

„Osasuna“ 2 – 1 „Real Betis“
39' [1 - 0] Miguel Flano
80' [1 - 1] Ruben Castro Martin
90' [2 - 1] Javad Nekounam

„Mallorca“ 1 - 1 „Athletic Bilbao“
3' [1 - 0] Alvaro
45' [1 - 1] Fernando Amorebieta

„Granada“ 1 - 0 „Zaragoza“
44' [1 - 0] Odion Ighalo

halftime.lt

Gazas

Vilniuje bus atnaujinta T.Kosciuškos gatvė: žada parkavimo vietų ir šviesoforą

Aktualu

Dėl „Zero Live Show“ komandos pasirodymo bažnyčioje policija pradeda ikiteisminį tyrimą

Aktualu

Juodasis ligoninių sąrašas: ministerija žada nenaikinti, bet darbu nėra patenkinta?

Verslas

Atnaujinus Palangos oro uosto taką, bus daugiau skrydžių iš pajūrio

Išsekinta kovos su vėžiu mirė soulo legenda Aretha Franklin

Aktualu

Panevėžyje girtas „Audi“ vairuotojas apdaužė stovintį automobilį

Aktualu

Dešimčių tūkstančių eurų pelną nešusią sukčiavimo schemą organizavo Pravieniškių kalinys

Aktualu

Po 20 už grotų praleistų parų ekvadoriečio užpuolikai paleidžiami į laisvę

Fotografas kviečia pamatyti, kas slypi po žymiais turistiniais objektais

Verslas

Valstybės saugumo departamento būstinę Vytenio gatvėje jau siūloma pirkti už 2 mln. eurų

Gyvenimas

Penkių vaikų įtėvis: susiduriame su diskriminacija ir stereotipais

Aktualu

Vilniuje – planas „Skydas“: statybininkai atkasė į miną panašų daiktą

15min studijoje – Marijos Grabštaitės premjera „Skanei“ apie Naglį Bierancą ir greitą maistą

Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyviai Varanauskai: „Rūpintis sodu – tikras malonumas“

Aktualu

Šiauliuose kameros užfiksavo, kaip gatvėje nepažįstamas rusakalbis smogė praeivei

Cher parduoda namą Beverli Hilse, kuris anksčiau priklausė „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždei

Popkaralienei Madonnai – 60 metų: scenos revoliucionierė, maištininkė ir pasaulio rekordininkė

Gyvenimas

Šešios alternatyvaus laisvalaikio idėjos, kurias verta išmėginti Palangoje

Aktualu

Į septyniolikmečio nužudymo vietą Marijampolėje atvestas įtariamasis rodė, ką darė savo aukai