Fantastiškas „Juventus“: 6 įvarčiai žaidžiant dešimtiese ir netikėtas S.Khediros „hat-trick'as“

Fantastiškas rungtynes Italijos „Serie A“ lygoje sužaidė Turino „Juventus“. Italijos čempionai dar pirmajame kėlinyje liko be vieno žaidėjo, tačiau sugebėjo išvykoje įveikti „Udinese“ klubą rezultatu 6:2.
„Juventus“ futbolininkai
„Juventus“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Juventus“ tai padarė, nors kamuolį kontroliavo tik 42 proc. laiko ir iš viso atliko tik 9 smūgius (7 į vartų plotą).

Rungtynės įspūdingos ir tuo, jog „hat-trick'ą“ atliko retai įvarčius mušantis Sami Khedira.

Vokietis pastarąjį savo įvartį buvo pelnęs balandžio mėnesį.

Šeimininkai, beje, puikiai pradėjo rungtynes. „Udinese“ į priekį išsiveržė 8-ą minutę, kai pasižymėjo Stipe Perica.

Po šešių minučių „Udinese“ futbolininkai patys nukreipė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

20 min. pirmąjį savo įvartį pelnė S.Khedira. Kėlinio viduryje už ginčus su arbitru dvi geltonas korteles iš eilės gavęs Mario Mandžukičius paliko „Juventus“ mažumoje ir 47-ą minutę „Udinese“ tuo pasinaudojo. Pasižymėjo Danilo.

„Scanpix“ nuotr./Mario Mandžukičius ir Ali Adnanas

Vis dėlto antrajame kėlinyje įvarčius spardė tik „Juventus“.

52-ą minutę – Daniele Rugani, 59-ą ir 89-ą – S.Khedira, o per teisėjo pridėtą laiką – Miralemas Pjaničius.

„Juventus“ iškovojo 22-ą tašką ir išsaugojo trečią poziciją.

Tiesa, pergales sekmadienį iškovojo ir ant kulnų Turino klubui lipančios Romos vienuolikės.

„Roma“ (18 taškų) dėka Alexandro Kolarovo įvarčio rezultatu 1:0 išvykoje įveikė „Torino“, o „Lazio“ (22 taškai) namuose 3:0 susitvarkė su „Cagliari“.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?