2012 04 22 /21:11

Fantastiškas trileris Anglijos futbolo čempionate: „Manchester United“ įmušė 4 įvarčius, bet nelaimėjo

Fantastišką trilerį Anglijos futbolo čempionate sekmadienį išvydo Mančesterio „Old Trafford“ stadione susirinkę žiūrovai: permainingas „Manchester United“ ir Liverpulio „Everton“ mūšis baigėsi įspūdingomis lygiosiomis 4:4.
Wayne'as Rooney pelnė du įvarčius, bet „Manchester United“ pergalei to nepakako. / AP/Scanpix nuotr.

Nelaimėjusi „Manchester United“ (83 tšk.) vienuolikė prarado su taškus, o tuo pasinaudojo „Manchester City“ (80 tšk.), kuri vėliau vyksiame mače išvykoje 2:0 nugalėjo „Wolverhampton“ ir sumažino skirtumą tarp dviejų pirmaujančių komandų iki trijų taškų.

Jau kitą savaitę – balandžio 30 dieną – „Manchester United“ ir „Manchester City“ klubai stos į potencialiai lemiamą tarpusavio dvikovą „Etihad“ stadione.

Pirmajame kėlinyje „Manchester United“ rungtyniavo vangiai ir „Everton“ tuo pasinaudojo, kai kamuolį į tinklą 33 minutę pasiuntė Nikica Jelavičius, bet dar iki pertraukos po Nani perdavimo Wayne'as Rooney atstatė pusiausvyrą.

W.Rooney netrukus pelnė ketvirtą įvartį, bet ir jo pergalei nepakako: N.Jelavičius ir Stevenas Pienaaras per likusį laiką sugebėjo dukart nuginkluoti Davidą De Gea, o paskutinį Rio Ferdinando smūgį jau per teisėjo pridėtą laiką atrėmė „Everton“ vartininkas Timas Howardas.

„Manchester City“ be minėtų dvejų rungtynių iki Anglijos čempionato pabaigos liko išvyka į „Newcastle“ stadioną, taip pat mačas namie prieš Londono „Queens Park Rangers“. Tuo tarpu „Manchester United“ savo aikštėje dar priims „Swansea“, o sezoną užbaigs išvykoje prieš „Sunderland“.

Šviesletnė

„Manchester United“ 4 4 Liverpulio „Everton“
41' [1 – 1] W.Rooney
57' [2 – 1] D.Welbeckas
61' [3 – 1] Nani
69' [4 – 2] W.Rooney
34' [0 – 1] N.Jelavičius
67' [3 – 2] M.Fellaini
83' [4 – 3] N.Jelavičius
85' [4 – 4] S.Pienaaras
„Liverpool“ 0 1 „West Bromwich“
  75' [0 – 1] P. Odemwingie
„Wolverhampton“ 0 2 „Manchester City“
  27' [0 – 1] S. Aguero
74' [0 – 2] S. Nasri