Fantastiškose rungtynėse „Manchester United“ išplėšė pirmą sezono trofėjų

Londono „Wembley” stadione buvo sužaistos „Community Shield” rungtynės tarp „Manchester City” ir „Manchester United” ekipų. Jas po fantastiškai sužaisto antro kėlinio 3:2 laimėjo „United”.
Manchester United futbolininkai
„Manchester United“ futbolininkai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mačą aktyviau pradėjo „United“ futbolininkai. Ne kartą šiurkščiai pargriautas W.Rooney kėlė grėsmę varžovų komandos vartams, tačiau visi smūgiai tikslo nepasiekdavo.

38-ą minutę į priekį išsiveržė „City“ ekipa. Davidas Silva atliko aukštą perdavimą priešininkų baudos aikštelės link, o jį tiksliai užbaigė komandos draugas Joleonas Lescottas, kamuolį į vartus nukreipęs galva.

Per pridėtą kėlinio laiką tolimu smūgiu turimą „miestiečių“ pranašumą padvigubino Edinas Džeko. Į bosnio smūgį vartininkas Davidas De Gea sureaguoti laiku nepavyko, todėl jam teko kamuolį traukti iš vartų tinklo.

Prieš prasidedant antrajai rungtynių daliai treneris Alexas Fergusonas atliko keletą keitimų. Buvo pakeisti abu centro gynėjai: Nemanja Vidičius ir Rio Ferdinandas, tačiau nuo to „United“ gynyba nė kiek nesusilpnėjo.

Tai įrodė jaunasis Chrisas Smallingas, kuris būdamas gynėju pavojingoje atakoje sužaidė tarsi puolėjas ir rezultatą sušvelnino. Dar po kelių akimirkų rezultatą išlygino ir portugalas Nani.

Artėjant pridėto laiko pabaigai žaidimo tempas atslūgo ir atrodė, kad abi komandos susitaikė su artėjančia vienuolikos metrų baudinių serija, tačiau neleistiną klaidą gynyboje padarė „City“ kapitonas Vincentas Kompany ir jo nelaimė komandai virto nesėkme. Nani išbėgo vienas prieš vartininką Joe Hartą, jį suklaidino ir rezultatą persvėrė „raudonųjų velnių“ naudai.

Po neįtikėtinos kovos pergalę rezultatu 3:2 šventė „Manchester United“ komanda, kuri iškovojo „Community Shield“ taurę.

„Manchester City“ 2 – 3 „Manchester United“
38‘ [1 – 0] Joleonas Lescottas
45‘ [2 – 0] Edinas Džeko
52‘ [2 – 1] Chrisas Smallingas
57‘ [2 – 2] Nani
90‘ [2 – 3] Nani