Favoritų startas: Brazilija fantastišku įvarčiu parbloškė Serbiją

Brazilijos rinktinė yra vadinama pasaulio čempionato favorite, tačiau pirmajame kėlinyje rungtynėse su Serbija brazilai atrodė primigę. Vis dėlto geltonasis karnavalas prasidėjo po pertraukos, o pergalę 2:0 Pietų Amerikos vicečempionai pažymėjo ir įspūdingu įvarčiu.

Per pirmą kėlinį Brazilijos rinktinė rimčiau varžovų vartams nepagrasino, tačiau ir pati gynyboje klaidų per daug nedarė.

Vis dėlto Tite auklėtiniai parodė, kodėl yra vadinami pagrindiniais pretendentais tapti planetos čempionais.

Pirmas kamuolys Serbijos vartuose suspurdėjo 62-ąją minutę, kuomet Vanja Milinkovičius-Savičius atmušė Viniciaus Junioro smūgį, bet Richarlisonas suskubo prie kamuolio pirmasis ir mušė įvartį.

O tai, ką Richarlisonas sukūrė 73-ąją minutę, tapo tikra šio čempionato puošmena. Po Vini Junioro perdavimo jis vienu lietimu pasikėlė kamuolį, o tuomet apsisukdamas ore smūgiavo jį tiksliai.

Brazilija vėl šventė pergalę atidarymo mače pasaulio čempionate. Paskutinįkart brazilai pirmas planetos pirmenybių rungtynes pralaimėjo 1934-siais. Nuo tada – 17 pergalių ir 3 lygiosios.

Kitose G grupės rungtynėse Šveicarija anksčiau 1:0 nugalėjo Kamerūną.

Rungtynių eiga. Brazilija – Serbija 2:0

Antras kėlinys.

90 min. Baigėsi rungtynės. Oi Richarlisonai! Koks tu šiandien nuostabus buvai!

89 min. Oho kokią pirtį užkūrė serbams brazilai...

81 min. Casemiro sudrebino vartų konstrukciją!

73 min. Koooks įvartis! Braziliškas karnavalas Katare! Richarlisono įvartis... Tai yra šedevras, tai yra gražuolis! Apsisukdamas ore muša brazilas! Pasaka.

62 min. ĮVARTIS! Brazilija pagaliau muša. Pirmąjį smūgį, kurį atliko Vini Junioras, atrėmė vartininkas, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo ir įvartį mušė Richarlisonas.

60 min. Oho kokią patranką užtaisė Alexas Sandro! Iš toli jis smūgiavo itin galingai, bet kamuolys atsitrenkė į virpstą.

55 min. Neblogą progą turėjo Neymaras, tačiau kamuolys prazvimbė šalia vartų.

51 min. Neymaro smūgis neįkvepiantis.

50 min. Serbai griauna greitą varžovų ataką, tačiau Nemanja Gudeljis gauna geltoną kortelę. Baudos smūgis.

46 min. Jau pirmą minutę Brazilija turėjo nuostabią progą! Raphinha perėmė kamuolį šalia varžovų vartų ir smeigė, tačiau vietoje Vanja Milinkovičius-Savičius.

46 min. Neymaras į aikštę išbėgo neužsirišęs batelių...

Pirmas kėlinys.

45 min. Baigėsi pirmasis kėlinys. Tai kur tie favoritai?

35 min. Na štai, pirmas Brazilijos šansas. Raphina turėjo gerą progą, bet smūgiavo tiesiai į vartininką.

31 min. Tenka pripažinti, kad to žadėto Brazilijos dominavimo dar nematyti.

27 min. Kaip gelbsti savo rinktinę Serbijos vartininkas! Brazilai buvo arti įvarčio!

13 min. Koooks Viniciaus Junioro greitis! Kosminis žaidėjas.

10 min. Ech, kokios smagios rungtynės kol kas! Brazilai žaidžia techniškai, greitai ir gražiai, bet Serbija turi atsakymų.

1 min. Rungtynės prasidėjo!