Fiodoras Černychas pergalingose rungtynėse Lenkijoje pasižymėjo įvarčiu

Fiodoras Černychas
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Fiodoras Černychas
Šaltinis: BNS
0

Šeštąjį įvartį Lenkijos futbolo čempionato XVII turo rungtynėse įmušė Fiodoras Černychas, o lietuvio Lenčnos „Gornik“ (20 tšk.) klubas iškovojo penktą pergalę, 3:0 (1:0) sutriuškinęs penkioliktojoje pozicijoje esančius Chožuvo „Ruch“ (14 tšk.) ir pakilęs į vienuoliktąją vietą.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiu pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje (49 min.), o 64-ą minutę vietą aikštėje užleido Shpetimui Hasani iš Kosovo.

Likusių įvarčių autoriais aikštės šeimininkų gretose tapo Lukaszas Mierzejewskis (45 min.) bei Tomaszas Nowakas (61 min. iš 11 m baudinio).

Lenkijos čempionate pirmauja Varšuvos „Legia“ (32 tšk.) futbolininkai, lenkiantys Krokuvos „Wisla“ (29 tšk.) ir Vroclavo „Šląsk“ (28 tšk.) vienuolikes

Povilo Leimono Balstogės „Jagiellonia“ (27 tšk.) ekipa užima penktąją vietą, vartininko Emilijaus Zubo Belchatuvo GKS (26 tšk.) klubas – šeštas, o Kelcų „Korona“ (18 taškų) komanda su vartininku Vytautu Černiausku – keturiolikta.