Fiasko: „Real“ iškrito iš Ispanijos taurės turnyro

Vigo „Celta“ futbolininkai atsilaikė prieš Madrido „Real“ klubą ir pasiekė Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalį. Atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse užfiksuotos lygiosios 2:2.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmosiose rungtynėse Madride „Celta“ klubas buvo iškovojęs pergalę 2:1, o ir šiose pirmi pasiekė įvartį.

„Real“ gynėjas Danilo 44-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus. 62-ąją minutę Cristiano Ronaldo pavyko išlyginti rezultatą, tačiau 85-ąją Danielis Wassas jį vėl persvėrė.

Paskutinę mačo minutę įmuštas Lucaso Vazquezo įvartis pusfinalio dalyvio nepakeitė.

Peržiūrėti turinį naujame langeDanilo į savus vartus
Peržiūrėti turinį naujame langeCristiano Ronaldo baudos smūgis
Peržiūrėti turinį naujame langeDanielis Wassas
Peržiūrėti turinį naujame langeLucas Vazquezas

Kitose rungtynėse trečiadienį Madrido „Atletico“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Eibar“, bet pasiekė pusfinalį dėl pergalės 3:0 pirmajame susitikime.

Ketvirtadienį atsakomosiose rungtynėse „Barcelona“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ kovos dėl ketvirtojo kelialapio. „Barca“ pirmajame susitikime išvykoje įveikė varžovus 1:0.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas