Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 14:37

FIFA įpareigojimu iš FBK „Kaunas“ atimti šeši taškai

Iš „Kauno“ futbolo klubo bus atimti šeši taškai tame čempionate, kuriame klubas kitą sezoną dalyvaus.
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Iš „Kauno“ futbolo klubo bus atimti šeši taškai tame čempionate, kuriame klubas kitą sezoną dalyvaus.
Tarptautinė futbolo asociacijų federacija (FIFA) pirmadienį įpareigojo Lietuvos futbolo federaciją (LFF) dėl neatsiskaitymo su buvusiu komandos žaidėju nubausti Futbolo ir beisbolo klubą (FBK) „Kaunas“ atimant iš pagrindinės komandos šešis taškus.

LFF adresuotame FIFA oficialiame rašte skelbiama, jog  FBK „Kaunas“ neįvykdė balandžio 14 dieną FIFA Drausmės komiteto nutarimo. Jame klubas ankstesniu FIFA Ginčų sprendimo komisijos sprendimu buvo įpareigotas įvykdyti 2005 m. sudarytos sutarties finansinius įsipareigojimus ir nedelsiant atsiskaityti su legionieriumi iš Moldovos Jurijumi Priganiuku, skelbia LFF.lt.

Kadangi po papildomų įspėjimų „Kaunas“  iki paskutinio termino nepradėjo atsiskaitymų su žaidėju, FIFA Drausmės komitetas įpareigojo LFF atimti iš „Kauno“  šešis taškus tame čempionate, kuriame klubas kitą sezoną dalyvaus. Taškų nuobauda įsigalios prieš sezono pradžią.

Šis sprendimas yra privalomas. Jo nevykdymas reikštų sankcijas LFF, kuriai grėstų pašalinimas iš visų FIFA organizuojamų varžybų. Jei „Kaunas“ ir toliau neatsiskaitys su žaidėju, jam gresia tolimesnės FIFA sankcijos ir pašalinimas į žemesnę lygą.

FBK „Kaunas“ praėjusį sezoną rungtyniavo LFF I lygoje, o šiuo metu siekia A lygos licencijos.  Sprendimai dėl A ir I lygos licencijų suteikimo klubams bus priimti LFF Licencijavimo komiteto posėdyje 2011 m. vasario 24 dieną bei Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje kovo 9 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:59
00:53
00:22

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką