Fiodoras Černychas ir vėl be įvarčio, „Jagiellonia“ – be pergalės

Trečią pralaimėjimą Lenkijos aukščiausioje futbolo lygoje patyrė Lietuvos futbolo rinktinės kapitono Fiodoro Černycho atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ ekipa.
Fedoras Černychas
Fedoras Černychas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Visas 90 minučių aikštėje praleidęs F.Černychas neįmušė įvarčio, o jo ekipa namuose 1:2 pralaimėjo „Zaglebie“ futbolininkams.

35-ąją min. po J.Goralskio įvarčio „Jagiellonia“ pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje, 49 ir 52 minutėmis, praleido du svečių įvarčius.

Tai buvo trečiosios iš eilės Balstogės ekipos nelaimėtos rungtynės. „Jagiellonia“ ypač prastai žaidžia namuose, kur patyrė jau antrą nesėkmę ir yra surinkusi tik 10 taškų iš 18-os galimų.

Po šios nesėkmės 24 taškus turinti „Jagiellonia“ kartu su „Termaliza B-B“ ekipa dalijasi 2-3 vietas „Ekstraklasa“ pirmenybėse, o pirmauja 28 taškus turinti Gdansko „Lechia“.