Fiodoras Černychas vėl įmušė, o „Jagiellonia“ laimėjo

Balstogės „Jagiellonia“ klubas paskutinėse kontrolinėse rungtynėse treniruočių stovykloje Turkijoje po atkaklios kovos 3:2 įveikė „MFK Karvina“ komandą iš Čekijos, o Fiodoras Černychas pasižymėjo įvarčiu.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / twitter.com/@Jagiellonia1920 nuotr.

33-ąją min. varžovai išsiveržė į priekį, tačiau lietuvis pirmojo kėlinio pabaigoje, 39-ąją minutę, įmušė įvartį išlygindamas rungtynių rezultatą – 1:1.

Jau 43-ąją minutę „MFK Karvina“ rezultatą vėl persvėrė, tačiau antrąjį kėlinį „Jagiellonia“ pradėjo antru įvarčiu. 65-ąją min. rezultatą vėl išlygino Piotras Tomasikas

74-ąją minutę į aikštę žengė ir kitas „Jagiellonia“ lietuvis, Arvydas Novikovas. Praėjusi tik trims minutėms P.Tomasikas įmušė antrą įvartį. 83-ąją min. tolimą ir pavojingą F.Černycho smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Tai buvo trečioji iš eilės „Jagiellonia“ pergalė iš eilės.

Jau po savaitės Balstogės futbolininkai tęs kovas Lenkijos futbolo čempionate („Ekstraklasa“), kur iškart laukia vienas rimčiausių sezono išbandymų.

Sekmadienį (vasario 12 d.) „Jagiellonia“ laukia rungtynės išvykoje su Gdansko „Lechia“. Abi ekipos po pirmosios čempionato dalies turi po 39 taškus ir pirmauja lygoje.