Futbolo A lygoje „Trakai“ įveikė „Stumbrą“

Antrą pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo „Trakų“ futbolininkai. Senosios sostinės riteriai savų žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:1) palaužė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrusį Kauno „Stumbrą“.
„Trakai“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Rungtynių pradžioje iniciatyva akivaizdžiai priklausė šeimininkams. Pirmoji pavojinga proga kilo po perdavimo iš kairiojo krašto, kai varžovą užnugaryje palikęs Lukas Kochanauskas galva smūgiavo tiesiai į Giedrių Kvedarą.

„Trakų“ futbolininkai akivaizdžiai dominavo ir naudojosi kauniečių padriku žaidimu. Nors kurį laiką Valdo Urbono auklėtiniams nepavyko atlikti pavojingesnių smūgių, privertusių varžovų vartininką rodyti visą savo meistriškumą, tačiau 34 minutę ledai buvo pralaužti.

Po puikaus Jurijaus Mamajevo perdavimo į baudos aikštelę Davidas Aršakianas atsitvėrė varžovą ir tiksliu smūgiu iš arti išvedė savo komandą į priekį.

Praleidę įvartį „Stumbro“ žaidėjai nepasimetė ir prisiminė, jog savo gretose turi Artūrą Rimkevičių. Pirmą kartą puolėjas apibėgo Justiną Januševskį ir atliko stiprų smūgį į vartų plotą, bet senosios sostinės riterius išgelbėjo patikimas Mariaus Rapalio žaidimas.

Vis dėlto jau kitame išpuolyje Rimvydas Sadauskas atliko perdavimą link A.Rimkevičiaus ir šį kartą puolėjas nesuklydo. Galingas smūgis 38 minutę į artimąjį kampą „Trakų“ vartų sargui nepaliko jokių vilčių.

Po pertraukos svečiai neleido varžovams iš karto perimti akistatos vadelių į savo rankas. Visgi 55 minutę grubiai aikštės viduryje prasižengęs Vilius Armanavičius užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

„Stumbro“ futbolininkai rungtyniaudami mažumoje atidavė iniciatyvą šeimininkams ir paliko priekyje tik A.Rimkevičių link kurio siuntė tolimus perdavimus.

Beveik 20 minučių „Trakams“ nepavyko rimčiau pragrasinti ir pralaužti tankią svečių gynybą. Progą Dariaus Gvildžio auklėtiniai taip pat turėjo: Mohamedas-Emi Džabrailovas pradėjo ataką dešiniuoju kraštu, o jos smaigalyje atsidūręs A.Rimkevičius smūgiavo tiesiai į vartininką.

Tik 80 minutę senosios sostinės riteriams pavyko persverti šių rungtynių rezultatą. Ronaldas Solominas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo J.Mamajevas.

Kauniečiai bandė išplėšti tašką, tačiau nieko pavojingo nesukūrė, o V.Urbono kariauna neišnaudojo kelių puikių progų įtvirtinti rezultatą. Vis dėlto jau per teisėjo pridėtą laiką J.Mamajevas atliko puikų tolimą smūgį ir įtvirtino „Trakų“ pergalę.

„Trakai“ – Kauno „Stumbras“ 3:1 (1:1)

„Trakai“: M.Rapalis, J.Januševskis, L.Klimavičius, E.Gaurilovas, A.Gurenka, P.Malinauskas (66 min. A.Lipskis), J.Mamajevas, E.Zasavitskis, D.Aršakianas (63 min. R.Solominas), L.Kochanauskas, D.Šėgžda (73 min. R.Masenzovas).

„Stumbras”: G.Kvedaras, L.Pupšys (40 min. M.Eiza), A.Račkus, R.Sadauskas, T.Snapkauskas, V.Armanavičius, M.Dapkus, N.Mačiulis, E.Skripkinas (90 min. M.Varanauskas), A.Rimkevičius, D.Stradalovas (46 min. M.Džabrailovas).

Įvarčiai: D.Aršakianas (34), J.Mamajevas (iš 11 metrų baudinio – 80, 90+3); A.Rimkevičius (38).

Geltonos kortelės: L.Kochanauskas (85) ; E.Skripkinas (41), V.Armanavičius (45, 55), A.Račkus (55).

Raudonos kortelės: V.Armanavičius (55).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. „Šiauliai" 4 0 0 4 4:13 0

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A.Paniukovas („Atlantas“) – 10, T.Radzinevičius („Sūduva“), Elivelto („Žalgiris“) ir A.Rimkevičius („Stumbras“) – po 4 įvarčius.