Futbolo drama Bostone – be išvyto žaidėjo likusi „Sevilla“ nukovė „Liverpool“

Futbolo klubai tęsia pasiruošimą naujam sezonui.
„Liverpool“ – „Sevilla“
„Liverpool“ – „Sevilla“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ sezono pradžia kol kas neįkvepianti. Bostone vykusiose draugiškose rungtynėse „raudonieji“ nusileido „Sevilla“ klubui iš Ispanijos rezultatu 1:2 (1:1).

Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė lygi kova, bet pirmieji pasižymėjo ispanai – 27-ąją minutę Nolito puikiu smūgiu nuginklavo „Liverpool“ vartų sargą Andy Lonerganą.

Anglijos vicečempionai ilgai besivejančių vaidmenyje nebuvo. Kėliniui beveik pasiekus finišą, „Sevilla“ po varžovų kampinio nesugebėjo tinkamai išmušti kamuolio iš baudos aikštelės, o už tai sumokėjo įvarčiu – Divockas Origi „suplėšė“ vartų tinklą.

„Scanpix“ nuotr./Divockas Origi ir Danielis Sturridge'as

Rungtynės neapsiėjo be incidentų. 76-ąją susitikimo minutę „Sevilla“ gynėjas Joris Gnagnonas grubiai kirto per kojas vienam iš „Liverpool“ žaidėjų ir už tai buvo nubaustas raudona kortele.

Net ir dešimtyje likę ispanai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 89-ąją minutę Alejandro Pozo išvedė į priekį „Sevilla“ klubą, kuris ir nugalėjo.

„Liverpool“ klubui tai buvo jau antras pralaimėjimas iš eilės besirengiant sezonui. Prieš tai anglai 2:3 neįveikė Dortmundo „Borussia“ klubo.