Futbolo fiesta Londone: „Chelsea“ išplėšė lygiąsias, J.Mourinho puolė varžovą

Londono „Chelsea“ pirmavo, vėliau praleido du „Manchester United“ įvarčius, bet galiausiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir futbolo spektaklis baigėsi lygiosiomis 2:2.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Aristokratus“ jų pačių tvirtovėje į priekį 21-ąją minutę išvedė Antonio Rudigeris. Jis galva pasižymėjo po kampinio.

Tačiau antrajame kėlinyje gražiausiomis spalvomis suspindo Anthony Martialis, kuris mušė 55-ąją ir 73-ąją minutėmis bei, atrodė, atneš savo komandai pergalę.

Vis dėlto sumaištimi „raudonųjų velnių“ baudos aikštelėje pasinaudojo Rossas Barkley, kuris pasižymėjo jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką.

Po šio įvarčio „Chelsea“ trenerio asistento Marco Ianni šventimas nepatiko Jose Mourinho, kuris jau buvo pradėjęs vytis oponentą su mintimi jį pamokyti manierų. Portugalą sulaikė šalia buvę apsaugininkai.

„Chelsea“ su 21 tašku yra pirmoje „Premier“ lygos vietoje, „Manchester United“ turi 14 taškų ir žengia 8-oje pozicijoje.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?