Futbolo galiūnų repeticijos: T.Krooso ir 17-mečio brazilo spindesys bei C.Ronaldo pyktis

Stipriausios pasaulio futbolo rinktinės vėlyvą antradienio vakarą žaidė draugiškas rungtynes.
Endrickas švenčia įvartį į ispanų vartus
Endrickas švenčia įvartį į ispanų vartus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalių seriją pratęsė 34-erių veteraną Toni Kroosą susigrąžinusi Vokietija.

Vasarą vyksiančio Europos futbolo čempionato šeimininkai vokiečiai Frankfurte 2:1 (1:1) palaužė Nyderlandų rinktinę.

Pergalingą įvartį po T.Krooso rezultatyvaus perdavimo 85-ąją minutę mušė Niclas Fullkrugas.

Į rinktinę sugrįžęs T.Kroosas per dvejas rungtynes atliko du rezultatyvius perdavimus, o prieš tai strigę vokiečiai šventė dvi pergales – prieš tai 2:0 nugalėjo ir prancūzus.

Puikią seriją pratęsė ir 17-metis brazilų supertalentas Endrickas.

Jis vėl mušė įvartį (antrą per du mačus), kuriuo išlygino rezultatą, o brazilai galiausiai išvykoje sužaidė 3:3 (1:2) su ispanais.

Nuo suolo pakilęs ir 50-ąją minutę pasižymėjęs Endrickas prieš tai lemiamą įvartį mušė į anglų vartus.

Ispanus 87-ąją minutę į priekį vėl buvo išvedęs antrąjį 11 m baudinį realizavęs Rodri, bet svečiams lygiąsias 90+7 min. išplėšė Lucas Paqueta.

Dramos netrūko ir anglų akistatoje su belgais.

Jude'as Bellinghamas pelnė įvartį 90+5 min. ir išplėšė lygiąsias 2:2.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Slovėnijoje, kur šeimininkai 2:0 (0:0) tėškė antausį Portugalijos žvaigždynui su Cristiano Ronaldo priešakyje.

39-erių C.Ronaldo žaidė visas rungtynes, bet neslėpė pykčio ir priekaištų draugiškų rungtynių arbitrui – Portugalijos rinktinė patyrė pirmą nesėkmę po 11 pergalių serijos.