2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Futbolo klubas „Dainava“ atvertė savo kortas

Kelias savaitęs besistengęs išvengti žiniasklaidos dėmesio „Dainavos“ futbolo klubas pristatė naująjį savo direktorių ir komandos vyriausiąjį trenerį.
Gediminas Jarmalavičius
Gediminas Jarmalavičius / LFF/V.Januškos nuotr.

Naujųjų metų išvakarėse paaiškėjo, kad Alytaus „Dainava“ futbolo klubą įsigijo investuotojas iš Vilniaus. Klube įvyko permainos ir sausio 5d. buvo atverstos dar kelios svarbios kortos.

Minėtą dieną įvyko žaidėjų ir naujo rėmėjo atstovų susitikimas Alytaus miesto centriniame stadione. Svečiai teigė, kad pagrindinis ateinančio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A lygos sezono tikslas yra stabilizuoti padėtį klube: grąžinti skolas žaidėjams ir laiku vykdyti įsipareigojimus.

Naujo rėmėjo atstovai išreiškė norą išlaikyti komandos veidą – „Dainava“ du sezonus buvo vienintelė lietuviška komanda LFF A lygoje. Tačiau atstovai patvirtino, kad klubas sulauks pastiprinimo.

Buvo atverstos ir svarbiausios kortos klube – paaiškėjo, kas užims direktoriaus ir vyr. trenerio vietą. Pastarojo pareigų imsis praėjusį sezoną „Šiauliams“ dirigavęs Gediminas Jarmalavičius. Naujasis vyr. treneris metus yra dirbęs Marijampolės „Sūduvos“ ir Tauragės „Tauro“ klubuose. futbolinis.lt duomenimis, naujasis „Dainavos“ vyr. treneris jau yra dirbęs Alytuje – „Snaigės“ ir tos pačios „Dainavos“ klubuose.

Klubo direktoriaus vietą užims Andrius Šamšonas. Jis dar praėjusį sezoną dirbo skandalingai iš LFF A lygos pasitraukusiame Vilniaus „REO“ klube, kuriame direktoriaus postą gavo po to, kai „REO“ klubą perėmė nauji investuotojai ir atsistatydino Rimantas Turskis.

Informacija – mephisto9.blogas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką