Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 30d. 16:09 , Atnaujinta: 2019 balandžio 30d. 18:55

Futbolo padangė toliau temsta: A.Pukelis įšventintas LFF viceprezidentu

Arūnas Pukelis
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Arūnas Pukelis

Arūnas Pukelis plačiai šypsosi. Tauragės futbolo federacijos prezidentas antradienį gavo vieną svarbiausių postų skandalų nuolat purtomoje Lietuvos futbolo federacijoje. Prieštaringos reputacijos verslininkas eilinės konferencijos metu Vilniuje triuškinančia balsų persvara išrinktas LFF antruoju viceprezidentu.

Iki viršūnės – tik mažas žingsnelis

Šis sprendimas reiškia, kad nuo šiol A.Pukelis bus atsakingas už Vykdomojo komiteto priskirtas funkcijas, prireikus pavaduos prezidentą ar jo pavedimu atstovaus federacijai UEFA, FIFA ir kitose institucijose.

LFF šiuo metu turi tris viceprezidentus. Pirmojo viceprezidento pareigas eina Salės futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius, trečiojo – Alytaus apskrities futbolo federacijos vadovas Gediminas Daukšys.

Federacijos koridoriuose A.Pukelio įtaka pradėjo augti nuo pat tos akimirkos, kai jis 2015-ųjų lapkritį buvo išrinktas Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu ir gavo vietą Vykdomajame komitete.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis

Labai greitai jis pradėjo vadovauti paties iniciatyva įkurtam LFF ekonomikos komitetui.

Jo iniciatyva LFF buvo inicijuotos didelės permainos. Iš generalinio direktoriaus pareigų buvo „išstumtas“ Nerijus Dunauskas, o jo vietą užėmė Edgaras Stankevičius.

Įdomu tai, kad A.Pukelio kandidatūrą konferencijai pateikė LFF prezidentas Tomas Danilevičius, kuris yra įtaką praradusio N.Dunausko svainis.

Ilgą laiką tarp dviejų dėl įtakos kariaujančių LFF stovyklų T.Danilevičius laikėsi neutraliai, tačiau šiuo žingsniu galiausiai palinko į verslininkų A.Pukelio, Žydrūno Buzo, Mindaugo Bondauskio ir Nemuno Dagilio pusę.

Vieni vartai

Teoriškai, renkant viceprezidentą, konferencijos dalyviai galėjo pasiūlyti ir kurį nors kitą Vykdomojo komiteto narį, tačiau tvirto stoto A.Pukelis konkurencijos nesulaukė, o posėdžiui pirmininkavęs T.Danilevičius tokio pasiūlymo net ir nepateikė.

Apie pusantros valandos trukusiame balsavime intriga nekvepėjo. Už A.Pukelį balsavo 60 konferencijos dalyvių, 11 – prieš.

Konferencijos išvakarėse Utenos apskrities futbolo federacija (UAFF) išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog visuotiniame narių susirinkime buvo nuspręsta įgalioti narius konferencijoje nepalaikyti A.Pukelio kandidatūros, visgi UAFF prezidentas N.Dagilis antradienį teigė, kad ši pozicija su juo nebuvo derinta ir žadėjo balsuoti už tauragiškį.

„Neslėpsiu, jog esu pamalonintas už jūsų pasitikėjimą. Jei jūsų sprendimas būtų kitoks, tai būtų man ženklas, kad negaliu dirbti toliau Lietuvos futbole. Ši diena man buvo kaip išbandymas. Jei balsavimas nebūtų sėkmingas, kitą savaitę būčiau pasitraukęs iš federacijos“, – kalbėjo A.Pukelis.

Daugiau išrinkto A.Pukelio, LFF prezidento T.Danilevičiaus ir generalinio direktoriaus E.Stankevičiaus minčių skaitykite čia.

Praeities šešėliai

Tapęs vienu LFF vadovų, A.Pukelis neretai pabrėžia savo patirtį verslo pasaulyje, kur valdo nekilnojamo turto, logistikos, transporto, mašinų ir žuvies pramonės bendroves.

Visgi žiniasklaidos puslapiuose jo pavardė bene skambiausiai nuaidėjo 2014-ųjų pabaigoje, kai Kaune su bendražygiais į „Mercedes-Benz“ bagažinę įkišo kalinčio nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro sūnų Enriką.

Taip A.Pukelis sureagavo į tai, kad Džordanos Butkutės koncerto metu E.Daktaras įžeidė verslininko žmoną. E.Daktaras buvo nuvežtas į mišką bei sumuštas.

Nukentėjusysis buvo padavęs verslininką į teismą, bet galiausiai pretenzijas atsiėmė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

07:59
07:15

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką