Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Futbolo rungtynėms – papildomos saugumo priemonės

Pasaulio čempionato atrankoms rungtynių metu saugumui bus skirtas papildomas dėmesys.
„Scanpix“ nuotr. / Pasaulio čempionato atrankoms rungtynių metu saugumui bus skirtas papildomas dėmesys.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities policijos pareigūnai, saugantys viešąją rimtį, šeštadienį didžiausią dėmesį skirs S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione vyksiančioms 2010 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėms tarp Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių.

Pasak Kauno apskrities viešosios policijos Viešosios tvarkos valdybos viršininko Remigijaus Stuko, tarptautinio lygio varžybos visuomet sukelia didelį miesto, šalies bei užsienio futbolo sirgalių susidomėjimą, todėl policijos pareigūnams, saugantiems viešąją rimtį, šių renginių metu tenka nemaža atsakomybė. Nuo policijos darbo organizavimo ir pareigūnų veiksmų profesionalumo didele dalimi priklauso renginio sėkmė bei miesto įvaizdis tarptautinėje arenoje.

Rungtynių metu bus mobilizuotos policijos pajėgos stadione bei jo prieigose, miesto centre bei senamiestyje. Patruliavimas bus sustiprintas dvikovos išvakarėse, renginio metu bei naktį, kilus neramumams, bus imamasi tikslinių priemonių. Policijos pareigūnams viešąją tvarką ir žmonių saugumą rungtynių metu ir po jų padės užtikrinti policijos rėmėjų, Viešojo saugumo tarnybos ir saugos tarnybos darbuotojų pajėgos, praneša Kauno policija.

Policijos pareigūnai sirgaliams primena, kad į stadioną nebus įleidžiami apsvaigę nuo alkoholio, kvaišalų, agresyviai nusiteikę žiūrovai. Į stadioną draudžiama įsinešti ginklus, pavojingas sprogstamąsias medžiagas, alkoholinius gėrimus, didelius krepšius, metalinius ar medinius strypus, kitus daiktus, kurie gali kelti pavojų žiūrovų ir dalyvių saugumui.

Kadangi praėjusio Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės susitikimo su prancūzais Kaune metu (2007 m.) stadione kilo rasistinio pobūdžio incidentas, pareigūnai šįkart skirs daug dėmesio, kad istorija su įžeidžiančio turinio plakatais nepasikartotų. Tikimasi ir šalies sirgalių supratingumo.

Vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į eismo tvarkos pasikeitimus. Siekiant išvengti automobilių ir žiūrovų spūsčių, rekomenduojama atvykti anksčiau. Pareigūnai prašo vairuotojus paklusti jų reikalavimams, automobilius statyti nurodytose vietose. Dėl eismo intensyvumo gali kilti nepatogumų vietiniams gyventojams, pareigūnai prašo juos į laikinus nepatogumus reaguoti tolerantiškai.

Policijos pareigūnai daug dėmesio skirs žmonių saugumui, sieks, kad būtų išvengta nusikaltimų prieš asmenį, t.y., kad tiek emocingai ir linksmai nusiteikę miesto svečiai, tiek patys kauniečiai netaptų plėšikų, vagių, smurtautojų aukomis.

Pareigūnai tikisi, kad futbolo sirgaliai bus nusiteikę šventiškai, geranoriškai reaguos į pareigūnų pastabas, prašymus patarimus, prireikus paklus teisėtiems pareigūnų reikalavimams, todėl bus išvengta bereikalingų incidentų ir nesusipratimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką