Futbolo rungtynėse Latvijos sostinėje – Manto Savėno įvartis

Latvijos futbolo čempionatui besirengianti Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugava“ vienuolikė su lietuviais trečiadienį kontrolinėse rungtynėse 4:1 (1:0) nugalėjo I lygos Kekavos „Auda“ ekipą.
Mantas Savėnas
Mantas Savėnas / fkekranas.lt nuotr.

Pirmąjį įvartį nugalėtojams pelnė iki pertraukos rungtyniavęs Mantas Savėnas (11 min.).

Be jo, Rygos komandoje visą susitikimą žaidė Linas Klimavičius, Tomas Tamošauskas per pertrauką buvo pakeistas, o Laurynas Rimavičius aikštėje nepasirodė.

Kitus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Valerijus Čistiakovas (54 min.), Glebas Kluškinas (57 min.) ir Pavelas Mihadjukas (89 min.).

„Auda“ ekipoje įvarčiu pasižymėjo Ainaras Daudziešanas (63 min.).