Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 09, 08:54

Futbolo skandalo Italijoje atomazga

Buvęs Turino „Juventus“ futbolo klubo generalinis direktorius Luciano Moggi už korupciją ir sutartinių rungtynių organizavimą diskvalifikuotas 5 metams bei turės 18 mėnesių praleisti už grotų. Taip pat įrodyta jo antiįstatyminė veikla tarptautinės agentų kontoros GEA gretose.
Buvęs Turino „Juventus“ futbolo klubo generalinis direktorius Luciano Moggi
Buvęs Turino „Juventus“ futbolo klubo generalinis direktorius Luciano Moggi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

L.Moggi buvo kaltinamas machinacijomis žaidėjų, kurie buvo GEA klientai, transferų rinkoje. Šiai agentūrai vadovavęs L.Moggi sūnus Aleksandro nuteistas 14 mėnesių nelaisvės.

Prokurorai prašė teismo skirti tėvui ir sūnui atitinkamai 6 ir 5 metų bausmes, tačiau prokuroras Luka Palamara po nuosprendžio pareiškė, jog yra patenkintas ir šiuo sprendimu, tačiau ruošiasi detaliai išanalizuoti tesmo kaltinamąją išvadą.

Buvęs GEA vykdomasis direktorius Francesco Dzavalia bei agentas Davide Lippi (Italijos rinktinės trenerio Marcello Lippi sūnus) išteisinti.

L.Moggi 2006 metais buvo diskvalifikuotas sporto teismo 5 metams už korupcinę „Juventus“ veiklą po tyrimo bylos, gavusios Modžigeito vardą – tuomet komanda neteko dviejų Italijos čempionų titulų ir buvo išsiųsta į antrąją šalies lygą. Sausio 20 dieną L.Moggi laukia dar vienas teismo procesas – Neapolyje jam bus pateikti kaltinimai finansinėmis apgavystėmis bei ryšiais su mafija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką