Futbolo spektaklis Telšiuose: atremtas baudinys ir triuškinanti „Džiugo“ pergalė

A lygoje ketvirtadienį sužaistos dar vienerios A lygos rungtynės, kuriose akis į akį stojo du aukščiausios lygos naujokai Telšių „Džiugas“ ir Kėdainių „Nevėžis“. Mariaus Šultos auklėtiniai namuose užsikūrė po vartininko atremto 11 metrų baudinio ir 3:0 sutriuškino „Nevėžį“.

Teisėjas antrojo kėlinio pradžioje skyrė 11 metrų baudinį į „Džiugo“ vartus, tačiau Areto Gėgžnos smūgį atrėmė Povilas Survila.

Rokas Stanulevičius smeigė tolimą vinį ir „Nevėžio“ vartus 62-ąją minutę išvedė komandą į priekį nuostabiu įvarčiu.

Persvarą aikštės šeimininkai padvigubino 68-ąją minutę, kai Nasko Milevas tiksliai smūgiavo galva.

Taškus ant „i“ sudėliojo į greitą ataką 85-ąją minutę išbėgęs AIvaras Emsis, kuris suklaidino varžovą ir pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą.

„Džiugas“ po pergalės turi jau 8 taškus ir žengia penktas A lygoje, „Nevėžis“ su 3 taškais yra septintas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams