15min be reklamos
2022 12 06, 14:17

Futbolo žvaigždė perlenkė lazdą Katare – spyrė sirgaliui į galvą

Kamerūno futbolo legenda Samuelis Eto'o prisidirbo pasaulio futbolo čempionate Katare.

Reguliariai planetos pirmenybių rungtynes lankantis kamerūnietis po Brazilijos ir Pietų Korėjos rungtynių neištvėrė jį persekiojusių sirgalių dėmesio ir spyrė vienam iš jų tiesiai į galvą.

Situacija prasidėjo, kai būrys sirgalių apspito buvusį futbolininką siekdami su juo pasidaryti asmenukę, bet S.Eto'o užkliuvo vienas kamerą rankoje laikęs asmuo.

Netrukus kamerūnietis ėmė jį gaudyti, o kitas su futbolininku žengęs žmogus atėmė iš sirgaliaus kamerą ir tėškė ją į žemę.

Kol šis bandė pakelti savo kamerą nuo žemės, S.Eto'o prisiartino prie jam neįtikusio asmens ir stipriai spyrė keliu jam į galvą.

Kaip vėliau paaiškėjo, futbolininko smurtą patyręs žmogus yra youtuberis iš Alžyro Saidas Mamouni.

Jis jau pranešė, kad kreipėsi į Kataro policiją su pareiškimu dėl patirto smurto ir suniokoto turto bei atskleidė, koks jo klausimas taip įsiutino buvusį futbolininką.

„Paklausiau jo kaip laikosi Bakary Gassama ir ar jį papirko“, – sakė S.Mamouni.

Iš Gambijos kilęs teisėjas B.Gassama dirbo lemiamose Kamerūno ir Alžyro rungtynėse dėl patekimo į pasaulio čempionatą, o jas galiausiai laimėjo ir bilietą į Katarą iškovojo Kamerūnas.

S.Eto'o yra Kamerūno futbolo federacijos prezidentas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Samuelis Eto'o
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Samuelis Eto'o

Tiesa, kamerūniečių kelionė Katare greitai baigėsi – grupių etape užleidę į priekį brazilus ir šveicarus jie pasitraukė iš kovos.

Tokiuose klubuose kaip „Barcelona“, Milano „Inter“ ir Londono „Chelsea“ žaidęs S.Eto'o yra pelnęs 56 įvarčius Kamerūno rinktinėje – daugiausiai šalies istorijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką