G.Bale'as mušė įvartį, bet jo dienos „Real“ klube vis tiek suskaičiuotos

Garethas Bale'as pelnė įvartį, o jo atstovaujamas Madrido „Real“ klubas po baudinių serijos palaužė Londono „Arsenal“. Vis tik puolėjo iš Velso situacija nesikeičia – jis greitai turėtų palikti komandą.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

G.Bale'as draugiškose rungtynėse į aikštę žengė po keitimo, kai jo komanda atsilikinėjo 0:2.

Tada valas mušė įvartį 57-ąją minutę ir sušvelnino skirtumą, o Marco Asensio 59-ąją minutę rezultatą išlygino.

Tiesa, G.Bale'as nesėkmingai smūgiavo 11 metrų baudinių serijoje, bet jo komanda šventė pergalę.

„Jis surengė gerą pasirodymą ir aš dėl jo džiaugiuosi, – apie G.Bale'ą kalbėjo „Real“ ekipos treneris Zinedine'as Zidane'as. – Tačiau niekas nesikeičia, jūs žinote situaciją.“

Anksčiau Z.Zidane'as sakė, kad puolėjas greitu metu paliks komandą.

„Tai bus geriausia visiems. Mes dirbame ties jo perėjimu į kitą komandą.

Neturiu nieko asmeniško prieš jį, tačiau kartais ateina laikas, kai dalykai turi būti padaryti“, – prieš keletą dienų kalbėjo Z.Zidane'as.

Taip pat strategas atskleidė, kad prieš tai vykusių draugiškų rungtynių G.Bale'as nežaidė savo noru.

„Šiandien jis norėjo būti su mumis, jis normaliai treniravosi ir žaidė rungtynes. Aš priimu sprendimus ir jis žaidė pusę rungtynių. Matysime, kaip bus toliau. Jis vis dar yra mūsų komandos narys“, – akcentavo Z.Zidane'as.