G.Jesusas atvedė į pergalę „Man City“, D.Moyesas grįžo su trenksmu

Anglijos „Premier“ lygoje pirmąją 2020-ųjų dieną tęsiasi 21-ojo turo susitikimai. Viename iš jų rungėsi ir titulą ginantis „Manchester City“ klubas, namie 2:1 palaužęs Carlo Ancelotti treniruojamą Liverpulio „Everton“.
Gabrielis Jesusas
Gabrielis Jesusas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje varžovų gynybos nepralaužusius „miestiečius“ po pertraukos link pergalės nutempė puikiai rungtyniavęs Gabrielis Jesusas.

Brazilas pelnė įvarčius 51 ir 58 minutėmis bei turėjo dar ne vieną progą pasižymėti, tačiau tą padarė svečių komanda – rezultatą 71-ąją minutę sušvelnino Richarlisonas.

Visgi per likusį laiką „Everton“ nesugebėjo pasiekti dar vieno įvarčio ir C.Ancelotti patyrė pirmąją nesėkmę prie Liverpulio komandos vairo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Carlo Ancelotti

Nepaisant pergalės, Mančesterio klubas nuo lygoje pirmaujančio „Liverpool“ atsilieka 11 taškų skirtumu ir yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis daugiau.

Kitose rungtynėse po pusantrų metų pertraukos prie Londono „West Ham United“ klubo vairo grįžęs Davidas Moyesas su šios komandos sirgaliais pasisveikino griausmingai.

Sostinės ekipa namuose net 4:0 sutalžė „Bournemouth“ ir palypėjo į 16-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

Į didžiąją dalį klausimų šeimininkai atsakė dar pirmajame kėlinyje, kurį po dviejų Marko Noble'o ir vieno Sebastieno Hallerio įvarčio užbaigė pirmaudami jau 3:0.

Paskutinį kirtį iki šių rungtynių tašku daugiau turėjusiai „Bournemouth“ ekipai 66-ąją minutę sudavė Felipe Andersonas.

D.Moyesas praėjusį savaitgalį „West Ham“ trenerio poste pakeitė atleistą Manuelį Pellegrini.

„Scanpix“ nuotr./Davidas Moyesas

Trečiosiose rungtynėse „Norwich“ ir Londono „Crystal Palace“ sužaidė taikiai – 1:1.

Noridžo ekipa ilgą laiką pirmavo po 4-ąją minutę pelnyto Toddo Cantwello įvarčio, bet Connoras Wickhamas vėlyvu įvarčiu 87-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti savo komandai tašką.