Galingu Argentinos ir Čilės žaidimu baigėsi „Copa America“ grupės varžybos

Argentinos futbolininkai užbaigė „Copa America“ šimtmečio turnyro D grupės varžybas į savus vartus praleidę tik vieną įvartį ir iškovoję visus 9 taškus. Jiems už nugarų liko Čilės ekipa, taip pat patekusi į pirmenybių ketvirtfinalį.
Argentina žengė į „Copa America“ ketvirtfinalį
Argentina žengė į „Copa America“ ketvirtfinalį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sietlo mieste Argentina po itin galingo žaidimo pirmajame kėlinyje 3:0 (3:0) sutriuškino Bolivijos futbolininkus.

Erikas Lamela ir Ezequielis Lavezzi įmušė įvarčius vos dviejų minučių atkarpoje 13-ąją ir 15-ąją min., o varžovus jau 32-ąją min. pribaigė Victoras Cuesta.

„Independiente“ klubo futbolininkui tai buvo pirmasis įvartis Argentinos rinktinėje, pirmą kartą pradėjus rungtynes startinėje sudėtyje.

Antrajame kėlinyje argentiniečių gretose aikštėje pasirodė ir sveikatos problemų kamuojamas Lionelis Messi, tačiau įvarčių daugiau pelnyti nepavyko.

Argentiniečiai atliko 14 smūgių link vartų prieš vos tris Bolivijos futbolininkų bandymus. Dar įspūdingiau atrodo perdavimų statistika – 710 atliktų Argentinos futbolininkų perdavimų prieš vos 67-is varžovų.

Bolivijos perdavimų tikslumas siekė vos 54 proc., o kamuolio kontrolės statistikoje argentiniečiai dominavo net 86-14.

Rungtynių apžvalga: įvarčiai ir progos

Kitose D grupės rungtynėse Čilės ekipa po atkaklios kovos 4:2 (2:1) palaužė trečioje vietoje likusią Panamos rinktinę. Abi komandos prieš mačą turėjo po vieną pergalę, tad laimėjimas atvėrė čiliečiams kelią į ketvirtfinalį.

Filadelfijos mieste vykusiose rungtynėse Miguelis Camargo išvedė Ekvadorą į priekį jau 5-ąją mačo minutę. Eduardo Vargas jau po 10-ies min. rezultatą išlygino, o prieš pat pertrauką pasiuntė panamiečiams dovanėlė į rūbinę.

Antrojo kėlinio pradžioje Alexis Sanchezas (50 min.) įmušė trečiąjį įvartį, o prieš pat mačo pabaigą, kai Panama jau žaidė va bank, pelnė ir ketvirtąjį.

Rezultatą 75-ąją min. buvo sušvelninęs Abdielis Arroyo.