Garbės įvarčio neįmušė: „Salzburg“ dar kartą įveikė Vilniaus „Žalgirį“ – 2:0

Vilniaus MFD „Žalgirio“ futbolo klubas ketvirtadienio vakarą namuose 0:2 nusileido „Salzburg“ ir sportiniu keliu į UEFA Europos lygos grupės etapą nepateko. Pirmosios rungtynės Austrijoje baigėsi austrų pergale 5:0 ir bendras rezultatas yra 7:0 varžovų naudai. Tiesa, lietuviams vis dar išlieka teorinė tikimybė patekti į kitą etapą.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

SPORTO grupė „Facebook“ jau turi beveik 8 tūkstančius gerbėjų. Prisijunk ir tu, spausk LIKE ir sužinok įdomiausias naujienas.

LFF stadione Vilniuje vykusiose rungtynėse žalgiriečiai sulaukė aistringo žiūrovų palaikymo, kuris komandą įkvėpė pirmoje rungtynių pusėje. Austrai pirmajame kėlinyje nepademonstravo nieko įspūdingo ir realių galimybių pasižymėti neturėjo. Tiesa, antrajame kėlinyje varžovų meistriškumas ir vėl išryškėjo. 59 minutę pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Kevinas Kamplas. 73-ąją minutę rezultatą austrų naudai padvigubino Marco Meilingeris.

Prieš savaitę Austrijoje šios šalies čempionato lyderis įrodė, kad Lietuvos futbolui iki Europos vidutiniokų vardų dar ilgas kelias – Lietuvos futbolo „A lygos“ lyderis „Žalgiris“ buvo sutriuškintas net 5:0.

„Žalgiris“ vylėsi prieš rungtynes sulauksiantis UEFA bilieto į Europos lygos turnyrą, nes FC „Salzburg“ iš Čempionų lygos atrankos kovų pašalinęs Turkijos klubas „Fenerbahce“ buvo pašalintas iš visų turnyrų dėl įtarimų pardavinėjus rungtynes. Tačiau UEFA nesuteikė malonės vilniečiams, o nutarė, kad į kelialapį pretenduos visi trisdešimt klubų, kurie ketvirtadienį liks už grupių turnyro borto. Laimingasis paaiškės penktadienį, kai Monake bus ištraukti burtai.

Čia galite pamatyti antrąjį rungtynių įvartį:

Rungtynės:

Vilniaus „Žalgiris“ – „Salzburg“ 0:2

73 min. ĮVARTIS. Austrai įmušė antrąjį įvartį ir padvigubino persvarą. Šįkart pasižymėjo Marco Meilingeris. 2:0

59 min. ĮVARTIS. Įvartį įmušė Kevinas Kamplas ir austrai pirmavo rezultatu 1:0.

Sužaidus 20 minučių pirmajame kėlinyje rezultatas išliko 0:0. Abi komandos labai pavojingų progų nesukūrė. Vilniaus „Žalgirį“ itin garsiomis skanduotėmis palaiko klubo sirgaliai.

Pasibaigus kėliniui rezultatas taip ir nepasikeitė. Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ir vartininkas Armantas Vitkauskas apsigynė nuo austrų atakų.

„Žalgirio“ startinė sudėtis: Armantas Vitkauskas, Andrius Skerla, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Pavelas Komolovas, Andro Švrljuga, Paulius Janušauskas, Kamilas Bilinskis, Artūras Žulpa, Mantas Kuklys.

„Salzburg“ starto vienuoliktukas: Peteris Gulasci, Anore Ramalho, Florianas Kleinas, Sadio Mane'as, Marco Meilingeris, Stefanas Ilsankeris, Havardas Nielsenas, Andreasas Ulmeris, Jonathanas Soriano, Rodnei de Lima, Kevinas Kamplas.