Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gargždų „Banga“ atsikratė Rusijos investuotojų

Gargždų „Bangos“ sirgalių protestas
Gerdos Muldarytės/man-gargzdai.lt nuotr. / Gargždų „Bangos“ sirgalių protestas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį įvyko viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkų susirinkimas, kuriame buvo sprendžiamas sutarties su asociacija „Gargždų Bangos draugai“ nutraukimo klausimas.

Dalininkų susirinkime dalyvavo 90,9 proc. balsų turintys dalininkai (arba jų įgalioti asmenys).

Iš dalyvavusių 57,1 proc. balsavo už 2014 m. sausio 27 d. tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų bangos draugai“ sudarytos Teisių ir pareigų perleidimo sutarties nutraukimą. Du dalininkai, turėję 3,36 proc. balsų teisę, susilaikė, o asociacija „Gargždų Bangos draugai“, šiame susirinkime turėjusi 38,22 proc. balsų teisę, balsavime nedalyvavo.

Prie to prisidėjo ir klubo sirgaliai, kurie protestais paskatino kitą klubo dalininkę Klaipėdos rajono savivaldybės tarybą balsuoti už šios sutarties nutraukimą. 

Fondo „Gargždų rėmėjas“ vadovas Nerijus Galvanauskas tikisi, kad po sutarties nutraukimo klubas galės pretenduoti A lygą. 

„Situacija nėra paprasta. Vyksta pereinamieji procesai. Tikimės, kad sėkmingai atsiskirsime nuo investuotojų. Tuomet federacija turės spręsti, kur mes galime žaisti – A ar I lygoje. I lygos kriterijus klubas tikrai atitinka. A lygoje dar gali kilti klausimų. Daugiau žinosime po dalininkų susirinkimo“, – situaciją apibūdino N.Galvanauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką