2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gargždų „Bangos“ futbolo klubą treniruos Vaidas Žutautas

Gargždų „Bangos“ futbolo klubo vyriausiuoju treneriu paskirtas Vaidas Žutautas. Šiose pareigose jis pakeis pasitraukusį Arminą Narbekovą, kurio asistentu dirbo pastaruosius dvejus metus.
Vaidas Žutautas
Vaidas Žutautas / fkbanga.lt nuotr.

40-metis V.Žutautas yra buvęs Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas, o profesionalaus žaidėjo karjerą pradėjo būtent „Bangos“ klube. Pastaruosius dvejus metus jis dirbo A.Narbekovo asistentu bei treniravo vieną iš klubo vaikų grupių.

Kaip skelbia „Bangos“ svetainė internete, jau kurį laiką V.Žutautas buvo pagrindiniu kandidatu užimti vyriausiojo trenerio pareigas, o oficialiai „Bangos“ vairas jam buvo patikėtas po to, kai tai patvirtino klubo valdyba.

Trenerių štabe taip pat lieka treneris Tomas Papievis bei kineziterapeutas Paulius Jacikas.

Pirmadienį „Banga“ pradėjo pasiruošimą 2012 metų sezonui. Pirmojoje treniruotėje plušo ne tik sutartys su klubu turintys žaidėjai, bet ir į peržiūrą pakviesti futbolininkai, tarp kurių ir trys legionieriai – du iš Ukrainos, vienas iš Brazilijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką