Andresas D’Alessandro
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Andresas D’Alessandro
Šaltinis: Penalty.lt
0

Išrinkti geriausieji Lotynų Amerikos futbolininkai. Pirmąją vietą tradicinėje, dienraščio „El Pais“ organizuojamoje, apklausoje užėmė Porto Alegrės „Internacional“ (Brazilija) ekipai atstovaujantis argentinietis Andresas D’Alessandro.

Praėjusiame sezone Porto Alegrės ekipa šalies pirmenybėse užėmė tik šeštąją vietą, bet  29 metų futbolininkas su savo komanda triumfavo „Libertadores“ taurės turnyre, o neseniai sulaukė kvietimo ir į savo šalies nacionalinę rinktinę.

Antroje vietoje rinkimuose liko prieš tai dvejus metus iš eilės triumfavęs La Platos „Estudiantes“ saugas 35-erių argentinietis Juanas Sebastianas Veronas, o trečią vietą užėmė „Santos“ (Brazilija) klubo puolėjas 18-metis brazilas Neymaras.