Ispanijos lygoje „Getafe“ išleido pergalę iš savo rankų

Vakar Ispanijos futbolo pirmenybėse baigėsi 28-sis turas. Jį vainikavo rungtynės tarp vietos Madrido „Getafe” ir svečių Bilbao „Athletic” futbolininkų. Mačas baigėsi taikiai 2-2.
Madrido futbolininkai rungtynes baigė lygiosiomis.
Madrido futbolininkai rungtynes baigė lygiosiomis. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Visi keturi įvarčiai šiame mače krito antrame kėlinyje. Pirmasis iš jų buvo pelnytas 58-ą minutę, kuomet Manu Del Moralis išveržė šeimininkų komandą į priekį.

Sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių po pirmojo įvarčio, „Getafe” žaidėjų bei fanų nemaloniai rezultatas tapo lygus, kai pirmojo įvarčio autorius Del Moralis nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą.

84-ą minutę pelnęs įvartį savo komandai, bei vėliau į savus vartus įsimušęs Del Moralis ištaisė savo klaidą bei vėl išveržė „Getafe” klubą į priekį.

Nepaisant to, šeimininkai nesugebėjo išlaikyti minimalaus pranašumo prieš Bilbao miesto ekipą, mat per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką rezultatą lygino Urko Mateos Vera ir šitaip „Athletic” iškovojo tašką mačo pabaigoje.

„Getafe“ 2 - 2 „Athletic Bilbao”
58' [1 - 0] Manu Del Moral
69' [1 - 1] Manu Del Moral (į savus vartus)
84' [2 - 1] Manu Del Moral
90' [2 - 2] Urko Mateos Vera
„Getafe“ vienuolikė su 34 taškais liko vienuolikta, o 42–ąjį tašką iškovoję „Athletic“ futbolininkai užima šeštą vietą.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (75 tšk.), lenkianti Madrido „Real“ (75 tšk.) klubą ir Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ (54 taškai) vienuolikė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Malaga“                 28  7  5 16 36:59 26

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 27 įvarčius – Lionelis Messis („Barcelona“) ir Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).