Giedriaus Arlauskio atstovaujamas klubas iškrito iš Čempionų lygos

Lietuvos vartininkas Giedrius Arlauskis ir jo atstovaujamas Klužo CRF (Rumunija) klubas iškrito iš Čempionų lygos atrankos varžybų, neperžengęs „Malmo“ (Švedija) futbolininkų barjero.
Klužo CRF vartininkas Giedrius Arlauskis mače Švedijoje.
Klužo CRF vartininkas Giedrius Arlauskis mače Švedijoje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Švedijos ir Rumunijos čempionų antroji akistata Čempionų lygos antrajame etape baigėsi 1:1 Malmėje.

Klužo komanda, kurios vartus visas 90 minučių vartus gynė Giedrius Arlauskis, pirmavo po Demanjo Džokovičiaus spyrio per save 37 minutę.

Tačiau Arnoras Ingvi Traustasonas 55 minutę tolimu stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į lietuvio ginamus vartus ir išlygino rezultatą.

Švedijos klubas buvo laimėjęs pirmą mačą Rumunijoje 1:0, tad bendras rezultatas – 2:1 „Malmo“ naudai.

Visi Čempionų lygos antrojo etapo trečiadienio rungtynių rezultatai:

Marijampolės „Sūduva“ – Belgrado „Crvena zvezda“ 0:2 (pirmosios rungtynės 0:3)

Graco „Sturm“ (Austrija) – Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) 1:3 (pirmosios rungtynes 1:2)

Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) – Glazgo „Celtic“ (Škotija) 0:0 (pirmosios rungtynės 1:3).

Helsinkio HJK (Suomija) – Borisovo BATE (Baltarusija) 1:2 (pirmosios rungtynės 0:0)

„Midtjylland“ (Danija) – „Astana“ (Kazachstanas) 0:0 (pirmosios rungtynės 1:2)

Akdamo „Qarabag“ (Azcerbaidžanas) – „Kukesi“ (Albanija) 3:0 (pirmosios rungtynės 0:0)

„Malmo“ (Švedija) – Klužo CRF (Rumunija) 1:1 (pirmosios rungtynės 1:0)

„Basel“ (Šveicarija) – Salonikų PAOK (Graikija) 0:3 (pirmosios rungtynės 1:2)

Sėkešfehėrvaro „Vidi“ (Vengrija) – Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 1:0 (pirmosios rungtynės 0:0)

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas