Giedriaus Arlauskio klubas iškovojo Rumunijos futbolo lygos taurę

2014-2015 metų Rumunijos futbolo lygos (Cupa Ligii) taurės turnyrą laimėjo šalies čempionė Bukarešto „Steaua“ vienuolikė, kurioje nebuvo registruotas vartininkas Giedrius Arlauskis.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

Trečiadienį Bukarešte vykusiame finaliniame susitikime „Steaua“ futbolininkai 3:0 (1:0) nugalėjo Deivido Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ klubą.

Visą susitikimą žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas 50-tą minutę buvo įspėtas.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Gabrielius Iancu (4 min. iš 11 m baudinio), Alexandru Chipciu (54 min.) bei Marius Tucudeanas (67 min.).

Pusfinalyje „Steaua“ komanda 3:0 ir 0:2 įveikė Džurdžu „Astra“ ekipą, o „Pandurii“ klubas du kartus – 2:1 ir 3:1 – nugalėjo Bukarešto „Dinamo“ komandą.