Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedriaus Arlauskio klubas nepateko į Europos lygos atkrintamąsias varžybas

Giedrius Arlauskis
V.Januškos/LFF.lt nuotr. / Giedrius Arlauskis
Šaltinis: BNS
0
A A

Ketvirtadienį vėlai vakare sužaistos paskutiniosios dvylika šio sezono Europos lygos futbolo turnyro grupių rungtynės, po kurių paskutiniąsias vietas šešioliktfinalyje užsitikrino „Aalborg“ (Danija), „Sevilla“ (Ispanija), „Wolfsburg“ (Vokietija), Berno „Young Boys“ (Šveicarija) ir „Guingamp“ (Prancūzija) klubai.

Anksčiau vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino „Salzburg“ (Austrija), Maskvos „Dinamo“ (Rusija), „Fiorentina“ (Italija), Varšuvos „Legia“ (Lenkija), Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), Londono „Everton“ (Anglija), „Trabzonspor“ (Turkija), „Tottenham Hotspur“ (Anglija), Stambulo „Besiktas“ (Turkija), Glazgo „Celtic“ (Škotija), Milano „Inter“ (Italija), Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija), „Napoli“ (Italija), „PSV Eindhoven“ (Nyderlandai), Dniepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina), Menchengladbacho „Borussia“ (Vokietija), „Villarreal“ (Ispanija), „Club Brugge“ (Belgija) ir „Torino“ (Italija) vienuolikės bei prie jų prisijungusios trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos turnyre grupėse užėmusios „Liverpool“ (Anglija), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), Briuselio „RSC Anderlecht“ (Belgija), „Roma“ (Italija), Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) ir Bilbao „Athletic“ (Ispanija) komandos.

Lemiamose J grupės turnyro rungtynėse vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) vienuolikė namuose 0:2 (0:0) pralaimėjo jau anksčiau pirmąją vietą grupėje užsitikrinusiems Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) futbolininkams ir, patyrusi trečiąją nesėkmę, su 7 taškais liko trečiojoje pozicijoje bei baigė pasirodymą Senojo žemyno turnyruose šį sezoną.

Po įvartį į lietuvio ginamus vartus įmušė Andrejus Jarmolenka (71 min.) ir Jeremainas Lensas (90 min.).

Ši „Dinamo“ komandos pergalė garantavo antrąją vietą grupėje ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas Danijos čempionei „Aalborg“ ekipai, kuriai negali padėti traumą besigydantis puolėjas Lukas Spalvis. „Aalborg“ klubas paskutiniąsias grupės turnyro rungtynes svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo pirmąją pergalę iškovojusiai „Rio Ave“ (Portugalija) vienuolikei.

Abu įvarčius šeimininkams pelnė Yonathanas Del Valle (59 ir 79 min.).

Galutinė J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 6 5 0 1 12:4 15

2. „Aalborg“ (Danija) 6 3 0 2 5:10 9

--------- –

3. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 6 2 1 3 11:9 7

4. „Rio Ave“ (Portugalija) 6 1 1 4 5:10 4

Kitų ketvirtadienį vėlai vakare pasibaigusių šeštojo turo susitikimų rezultatai ir galutinės grupių turnyrų lentelės:

G grupė -

„Sevilla“ (Ispanija) – „HNK Rijeka“ (Kroatija) 1:0 (1:0)

Lježo „Standard“ (Belgija) – Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) 0:3 (0:1)

Galutinė G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai) 6 4 0 2 10:6 12

2. „Sevilla“ (Ispanija) 6 3 2 1 8:5 11

--------- –

3. „HNK Rijeka“ (Kroatija) 6 2 1 3 7:8 7

4. Lježo „Standard“ (Belgija) 6 1 1 4 4:10 4

H grupė -

Londono „Everton“ (Anglija) – Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 0:1 (0:1)

„Lille“ (Prancūzija) – „Wolfsburg“ (Vokietija) 0:3 (0:1)

Galutinė H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Londono „Everton“ (Anglija) 6 3 2 1 10:3 11

2. „Wolfsburg“ (Vokietija) 6 3 1 2 14:10 10

--------- –

3. Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 6 1 3 2 7:12 6

4. „Lille“ (Prancūzija) 6 0 4 2 3:9 4

I grupė -

„Napoli“ (Italija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 3:0 (2:0)

Berno „Young Boys“ (Šveicarija) – Prahos „Sparta“ (Čekija) 2:0 (0:0)

Galutinė I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Napoli“ (Italija) 6 4 1 1 11:3 13

2. Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 6 4 0 2 13:7 12

--------- –

3. Prahos „Sparta“ (Čekija) 6 3 1 2 11:6 10

4. Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 6 0 0 6 1:20 0

K grupė -

„Fiorentina“ (Italija) – Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 1:2 (0:1)

Salonikų PAOK (Graikija) – „EA Guingamp“ (Prancūzija) 1:2 (1:1)

Galutinė K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Fiorentina“ (Italija) 6 4 1 1 11:4 13

2. „EA Guingamp“ (Prancūzija) 6 3 1 2 7:6 10

--------- –

3. Salonikų PAOK (Graikija) 6 2 1 3 10:7 7

4. Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 6 1 1 4 3:14 4

L grupė -

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – „Trabzonspor“ (Turkija) 2:0 (1:0)

Charkovo „Metalist“ (Ukraina) – „Lokeren“ (Belgija) 0:1 (0:1)

Galutinė L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 6 5 0 1 7:2 15

2. „Trabzonspor“ (Turkija) 6 3 1 2 8:6 10

--------- –

3. „Lokeren“ (Belgija) 6 3 1 2 4:4 10

4. Charkovo „Metalist“ (Ukraina) 6 0 0 6 3:10 0

Į atkrintamąsias varžybas pateko po dvi geriausias grupių komandas.

2014-2015 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas ateinančių metų gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką