Giedrius Arlauskis išsaugojo tuščius vartus, o „Steaua“ iškovojo pergalę

Giedrius Arlauskis
V. Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Giedrius Arlauskis
0

Dvyliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių 15-ojo turo mače iškovojo vienvaldis lyderis bei čempiono titulą ginantis Bukarešto „Steaua“ (37 tšk.) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu, namuose 2:0 (0:0) nugalėjęs 9-oje pozicijoje esančią „Brašov“ (19 tšk.) ekipą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame po įvartį nugalėtojams įmušė Adrianas Pota (46 min.) ir Alexandru Chipciu (79 min.).

Aštuoniais taškais nuo pirmenybių lyderio atsilieka Klužo CFR (29 tšk.) vienuolikė, devyniais – Ploješčio „Petrolul“ (28 tšk.) futbolininkai.

Septintąją nesėkmę patyrė keturioliktąją vietą užimanti Piatros Niamco „Ceahlaul“ (14 tšk.) ekipa su saugu Vaidu Slavicku, savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileidusi į šešioliktąją poziciją pakilusiam Galačio „Otelul“ (11 tšk.) klubui ir pratęsusi nelaimėtų rungtynių seriją iki devynerių.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis 74-ą minutę buvo įspėtas, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Christianas Cristea (57 min.).

Nerijaus Valskio Krajovos „Universitatea“ (22 tšk.) komanda – septinta, o Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (15 taškų) klubas – vienuoliktas.