Gonzalo Higuaino ir Cristiano Ronaldo įvarčiai padovanojo pergalę „Real“

Ispanijos „Primera“ čempionate, Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione, susitiko Jose Mourinho vadovaujama „Real“ ekipa ir lygos naujokė – „Celta Vigo“. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „madridiečiai“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis į „Celta Vigo“ vartus krito jau 11-ąją rungtynių minutę, kai iš tolimo kampo kiek netikėtai kamuolį į Luizo Alvarezo ginamų vartų tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Antrajame kėlinyje karališkojo klubo žaidimas nepasikeitė. J.Mouriho auklėtiniai ir toliau išlaikė pranašumą. Galutinį tašką šiose rungtynėse 67-ąją minutę padėjo iš vienuolikos metrų žymos Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo įvartis:

Kitose rungtynėse „Valencia“ futbolininkai mačo pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 3-2 prieš „Athletic Bilbao“ klubą. Bilbao komanda turėjo įgiję šiose rungtynėse pranašumą, tačiau Tino Costos ir Nelsono Valdezo per dvi minutes pelnyti įvarčiai lėmė Valensijos miesto ekipos pergale.