2018 07 26 /09:07

Grandai už Atlanto: „Bayern“ ir „Man City“ nesėkmės bei 26 baudinių serija tarp „Man Utd“ ir „Milan“

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį už Atlanto Europos futbolo grandai pradėjo draugiškų rungtynių maratoną „International Champions Cup“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Filadelfijoje Turino „Juventus“ klubas 2:0 pranoko Vokietijos čempioną Miuncheno „Bayern“.

Abu įvarčius nugalėtojams 32 ir 40 minutėmis pelnė 21-erių jaunas puolėjas Andrea Favilli.

Niko Kovačas šiame mače leido pailsėti pasaulio čempionate dalyvavusiems savo žaidėjams.

Kitas Vokietijos futbolo flagmanas Dortmundo „Borussia“ Pitsberge 2:2 sužaidė su Lisabonos „Benfica“, o iš karto po mačo vykusioje baudinių serijoje sėkmė šypsojosi portugalams – 4:3.

Intriguojantis mačas vyko Ist Raderforde, kur susitiko Anglijos čempionas „Manchester City“ ir Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“.

Kur kas daugiau pagrindinės komandos žaidėjų į aikštę išleidęs Mersisaido klubas nugalėjo 2:1.

„Liverpool“ įvarčius pelnė Mohamedas Salahas (63 min.) ir baudinį per pridėtą laiką realizavęs Sadio Mane.

57-ąją „miestiečius“ į priekį buvo išvedęs Leroy'us Sane.

Dar vienas anglų klubas Londono „Tottenham Hotspur“ 4:1 San Diege nukovė „Roma“.

Visi įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje. Po du kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo Fernando Llorente (9 ir 18 min.) ir Lucas (28 ir 44 min.).

3 min. Patrikas Schickas buvo išvedęs Romos komandą į priekį.

Karsone „Milan“ dvikova su „Man Utd“ pasibaigė lygiosiomis 1:1.

12-ąją minutę „raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Alexis Sanchezas, bet jau po trijų minučių Suso rezultatą išlygino.

Nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos, kuri užsitęsė neįprastai ilgai. Futbolininkai atliko net po 13 smūgių, kol galiausiai „Man Utd“ loteriją laimėjo 9:8.

Keliolika minučių trukusios baudinių serijos metu „Milan“ strategas Gennaro Gattuso šypsodamasis pasiūlė Jose Mourinho eiti ir išbandyti jėgas mušti baudinius patiems, nes auklėtiniai niekaip nebaigė rungtynių.