Gražų gestą tragediją išgyvenusiam C.Ronaldo skyręs „Liverpool“ šventė pergalę

„Liverpool“ ir „Manchester United“ klubai yra aršiausi priešai, bet nutikus tragedijai susivienyti gali net ir jų sirgaliai. Tai įrodė antradienio vakarą „Anfield“ stadione vykęs „Premier“ lygos mačas.
„Liverpool“ sirgalių gestas Cristiano Ronaldo
„Liverpool“ sirgalių gestas Cristiano Ronaldo / „Scanpix“/AP nuotr.

„Man Utd“ žvaigždė Cristiano Ronaldo pirmadienį pranešė tragišką žinią – su Georgina Rodriguez jie laukėsi dvynių, bet per gimdymą išgyveno tik mergaitė, o berniukas mirė.

Suprantama, jog tragediją išgyvenęs portugalas rungtynes Liverpulyje praleido, bet sirgaliai jo neužmiršo.

Rungtynėse sužaidus 7 minutes (C.Ronaldo vilki 7 numeriu pažymėtus marškinėlius) visi „Anfield“ stadione susirinkę aistruoliai pakilo iš savo vietų ir minutę plojo varžovų žvaigždei. Netrukus pasigirdo ir šiai situacijai tinkanti „Liverpool“ sirgalių nuolat giedama daina – „You'll Never Walk Alone“ (liet. tu niekada nevaikščiosi vienas).

Kol komandos tęsė žaidimą, „Liverpool“ sirgalių tribūnoje buvo iškelti ir C.Ronaldo marškinėliai, o portugalo ir jo šeimos garbei plojo ir „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas.

Emocingu momentu pažymėtas rungtynes įtikinamai laimėjo dėl čempionų titulo kovojantis „Liverpool“, sutriuškinęs „Manchester United“ klubą net 4:0.

Pirmąjį įvartį jau 5-ą minutę greitoje atakoje po Mohamedo Salaho perdavimo pelnė Luisas Diazas.

Skirtumą 22-ą minutę padvigubino jau pats M.Salahas, kai jį gražioje atakoje prieš vartus perdavimu išvedė Sadio Mane.

Būtent S.Mane įtvirtino „raudonųjų“ pergalę 68-ą minutę įvarčiu po L.Diazo perdavimo, o dar vieną įvartį 85-ą minutę pridėjo M.Salahas.

76 taškus surinkęs „Liverpool“ aplenkė „Manchester City“ (74 taškai) ir pakilo į pirmąją vietą, bet „miestiečiai“ yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.