Gražus Arvydo Novikovo įvartis išgelbėjo „Jagiellonia“ nuo nesėkmės

Dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas Lenkijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Lech“ ekipa.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / jagiellonia.pl nuotr.

Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje savo komandos sudėtyje.

27-ąją minutę svečius į priekį išvedė D.Jevtičius, tačiau 87-ąją minutę A.Novikovo įvartis rezultatą išlygino ir išplėšė komandai lygiąsias.

Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijoje šiame sezone.

Po šio mačo „Jagiellonia“ (20 tšk.) pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą, o „Lech“ (22 tšk.) tapo „Ekstraklasa“ turnyro lydere, tačiau šia pozicija dalijasi su maču mažiau sužaidusia „Gornik“ komanda.