Greit nebebus, kur žemiau kristi – Vokietijoje „Borussia“ ir vėl pralaimėjo

Šeštadienį sužaistos penkerios Vokietijos Bundeslygos 17-ojo turo rungtynės, kuriose dvi pergales šventė šeimininkai, o kiti trys susitikimai baigėsi lygiosiomis.
„Werder“ nokautavo „Borussia“
„Werder“ nokautavo „Borussia“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Jau dešimtąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrė vicečempionė Dortmundo „Borussia“, kuri išvykoje 1:2 nusileido Brėmeno „Werder“ ekipai.

D.Selke'as įmušė jau 3-ąją minutę, o antrajame kėlinyje persvarą padidino įvartį įmušęs F.Bartelsas (62 min.). M.Hummelsas jau po 7 min. sušvelnino rezultatą, tačiau „Borussia“ vis tiek teko pripažinti varžovų pranašumą.

Vos 15 taškų per 17 rungtynių iškovojusi „Borussia“ nukrito į priešpaskutinę vietą, o 18-oje pozicijoje esantis „Freiburg“ klubas turi 14 taškų, tačiau rungtynes atsargoje.

Kitame mače trečioje turnyro lentelės vietoje besirikiuojanti Lėverkuzeno „Bayer“ vienuolikė namie nesugebėjo įveikti Frankfurto „Eintracht“ – 1:1.

28 ta6kus turint5 „Bayer“ ir antroje vietoje esančius „Wolfsburg“ futbolininkuas dabar skiria 3 taškai, tačiau pastarieji dar nežaidė 17-ojo turo mačo.

Likusios dvejos šeštadienį vykusios rungtynės baigėsi be įvarčių. Taip sužaidė Gelzenkircheno „Schalke“ ir „Hamburger“ bei „Stuttgart“ ir „Paderborn“.