Publikuota: 2021 liepos 22d. 20:27

Grėsmingo varžovo iš Serbijos nepabūgęs „Panevėžys“ krito susitikimo pabaigoje

„Panevėžys“ – Novi Sado „Vojvodina“
fkpanevezys.lt nuotr. / „Panevėžys“ – Novi Sado „Vojvodina“
„Panevėžio“ futbolininkai nesėkmingai pradėjo UEFA Europos Konferencijos lygos atranką, tačiau vilčių patekti į kitą etapą dar tikrai yra. Aukštaičiai antrajame atrankos etape namuose 0:1 nusileido Novi Sado „Vojvodina“ futbolininkams iš Serbijos.

Priminsime, kad abi ekipos savo žygį link pagrindinio UEFA Europos Konferencijos lygos turnyro pradeda būtent nuo antrojo etapo.

Atsakomasis mačas Serbijoje vyks už savaitės – liepos 29-ąją.

Novi Sado ekipa yra viena stipriausių Serbijos futbolo komandų, praėjusiame sezone finišavusi ketvirta, taip pat lipusi ir ant bronzinės pakylos, o 2008-2009 metų sezone laimėjusi antrą vietą.

Tačiau panevėžiečiai grėsmingų oponentų neišsigando ir įsibėgėjus pirmajam kėliniui netgi perėmė žaidimo kontrolę. Pavojingiausia proga prie svečių vartų įvyko 34-ąją minutę, kuomet „Vojvodina“ pažeidė taisykles visai šalia baudos aikštelės.

Baudos smūgio atlikti stojusiam Elivelto iki pirmojo rungtynių įvarčio trūko vos kelių centimetrų – kamuolys pataikė į virpstą.

Krašte ir toliau siautė Jeffrey Sarpongas, tačiau savojo įvarčio „Panevėžys“ taip ir nesusimedžiojo, o galiausiai kamuolį traukė iš savo vartų tinklo.

70-ąją minutę gero Dejano Zukičiaus perdavimo sulaukęs Nemanja Čovičius baudė negailestingai – iš ganėtinai aštraus kampo paleido tikrą torpedą ir išvedė svečius į priekį.

Aikštės šeimininkai šiame mače link varžovų vartų pasiuntė net 17 smūgių, iš kurių skriejo į vartų plotą.