TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Grubių klaidų virtine pažymėtose rungtynėse – Roberto Lewandowski spindesys

„Barcelona“ praleido įvarčius po grubių savo gynybos grandies žaidėjų klaidų, tačiau sulaukė ir kertinės varžovų vartininko klaidos bei po trijų lyderio Roberto Lewandowski įvarčių „La Liga“ pirmenybių mače nugalėjo „Valencia“ – 4:2.

Katalonai į priekį išsiveržė jau 22-ąją minutę, kai technišku smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė Ferminas Lopezas.

Bet jau po penkių minučių „Valencia“ rezultatą išlygino – grubiai prie savo vartų suklydo ir kamuolį prarado „Barca“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas, o kamuolį į tuščius vartus nukreipė Hugo Duro.

Šeimininkų situacija dar suprastėjo 37-ąją minutę, kai už Ronaldo Araujo pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas baudinys, o jį užtikrintai realizavo ir svečius į priekį išvedė Pepelu.

Vilties spindulys katalonams įsižiebė jau per pridėtą kėlinio laiką, kuomet grubiai suklydo „Valencia“ vartininkas Giorgis Mamardašvilis. Kartvelas sužaidė ranka už baudos aikštelės ribų ir užsidirbęs raudoną kortelę buvo priverstas palikti aikštę.

Kiekybine persvara antrajame kėlinyje pasinaudojo Robertas Lewandowskis.

Lenkas įmušė 49 ir 82 minutėmis galva po pakeltų kampinių, išvesdamas „Barcelona“ į priekį.

Dar vieną įvartį jis pridėjo jau per pridėtą laiką – R.Lewandowski fantastiškai realizavo baudos smūgį ir pasiekdamas pirmąjį sezono „hat-tricką“ įtvirtino savo ekipos pergalę.

Lenkas turi jau 16 įvarčių šiame „La Liga“ sezone ir pakilo tarp penkių rezultatyviausių turnyro žaidėjų. Su 19 įvarčių pirmauja „Girona“ ukrainietis Artiomas Dovbykas.

Nepaisant pergalės, „Barca“ išsaugo tik teorines viltis apginti čempionės titulą. Katalonai turi 73 taškus ir 11 taškų atsilieka nuo lyderio Madrido „Real“. Iki čempionato pabaigos liko tik penki turai, tad tarpusavio pranašumą prieš katalonus turintiems „baltiesiems“ užtenka vos 4 taškus per penkerias rungtynes.