H.Flicką išvarę vokiečiai patiesė pasaulio vicečempionus

Vyr. trenerį Hansi Flicką atleidę vokiečiai lipa iš duobės.

58-erių H.Flickas buvo geriausiai apmokamas specialistas rinktinių futbole, tačiau jo treniruojami vokiečiai iš paskutinių penkerių rungtynių nebuvo laimėję nė vienų ir tik sykį sužaidę lygiosiomis.

Laikinojo trenerio Rudi Vollerio vadovaujami Vokietijos futbolininkai savų sirgalių akivaizdoje, Dortmunde, 2:1 (1:0) įveikė pasaulio vicečempionę Prancūziją.

„Scanpix“/AP nuotr./Thomas Mulleris

Šeimininkai į priekį veržėsi jau 4 minutę, kai mušė Thomas Mulleris, o baigiantis susitikimui rezultatą padvigubino Leroy'us Sane (87 min.).

Vis dėlto netrukus tas pats L.Sane prasižengė savo baudos aikštelėje, o Antoine'as Griezmannas (89 min.) tiksliu baudiniu rezultatą sušvelnino.

Per likusį laiką vokiečiams pavyko atsilaikyti ir švęsti pirmąją pergalę po beveik pusės metų pertraukos.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rudi Volleris

Kitame draugiškame susitikime anglai išvykoje 3:1 (2:0) susitvarkė su Škotijos futbolininkais.

Visus įvarčius mušė anglai – Philas Fodenas (32 min.), Jude'as Bellinghamas (35 min.) ir Harry Kane'as (81 min.) kamuolius siuntė į varžovų vartus, o Harry Maguire'as (67 min.) – į savus.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas