„Hajduk“ kapitonas žaidė po tragiškos žinios, V.Dambrauskas reiškė susižavėjimą

Splito „Hajduk“ kapitonas ir lyderis Marko Livaja rungtynių rytą sužinojo, kad avarijoje žuvo jo tėvas.
Marko Livaja ir Valdas Dambrauskas
Marko Livaja ir Valdas Dambrauskas / „Hajduk“ klubo nuotr.

Nepaisant skaudžios netekties, 29-erių futbolininkas nusprendė likti su komanda ir žaisti Kroatijos futbolo čempionato rungtynėse, kurios pasibaigė „Hajduk“ nesėkme išvykoje 1:2 (0:2) prieš „Osijek“ klubą.

Būtent M.Livaja įmušė vienintelį Splito ekipos įvartį, kai 72-ąją minutę realizavo 11 m baudinį.

„Ne šios rungtynės yra svarbiausias dalykas“, – iš karto po nesėkmės kalbėjo V.Dambrauskas, kurio treniruojamas „Hajduk“ patyrė antrą pralaimėjimą Kroatijos lygoje šiame sezone.

„Sulaukėme itin blogų žinių ryte. Visos mūsų mintys ir maldos yra su Marko ir jo šeima“, – tęsė lietuvis.

Pasak pranešimų Kroatijos žiniasklaidoje, futbolininko tėvas žuvo netoli Splito jo vairuojamam motociklui susidūrus su automobiliu. Platesnės autoįvykio detalės kol kas nėra pateikiamos.

„Nepaisant visko, Marko nusprendė likti su mumis ir žaisti. Mes visi neturėjome, ką pasakyti“, – kapitonu žavėjosi V.Dambrauskas.

„Didžiuojuosi žaidėjais. Jie nenusipelnė pralaimėjimo. Žaidėjai atidavė viską, negaliu pasakyti nieko blogo. Praleidome du įvarčius pirmajame kėlinyje, bet nė akimirkai nejaučiau, kad „Osijek“ yra pranašesnis.

Jiems pavyko realizuoti savo progas. Mes galėjome išlyginti, o gal net ir laimėti, bet galiausiai to padaryti mums nepavyko“, – reziumavo lietuvis.

Po 5 turų 9 taškus surinkęs „Hajduk“ Kroatijos čempionate žengia trečias.