„Hegelmann“ lygos autsaiderę „Jonavą“ įveikė vienu tiksliu smūgiu

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ buvo sužaistos vienerios rungtynės. Kauno rajono „Hegelmann“ išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Jonavos“ vienuolikę.
Kauno rajono „Hegelmann“ – „Jonava“
Kauno rajono „Hegelmann“ – „Jonava“ / Elijaus Kniežausko nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Mantas Fridrikas.

10-ą minutę, standartinės situacijos metu, „Hegelmann“ gynėjas netrukdomas iš keleto metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartus.

Vėliau „Hegelmann“ toliau kėlė problemų varžovų vartams. 29 minutę iš už baudos aikštelės ribų atliko klastingą smūgį į tolimąjį vartų kampą, bet kamuolį pataikė į skersinį.

Po kelių minučių Viliaus Armanavičiaus smūgį iš arti atrėmė vartininkas.

Pirmajame kėlinyje „Jonava“ reikšmingų atsakymų kauniečių išpuoliams neturėjo. Kėlinio pabaigoje buvo galima pažymėti Tado Eliošiaus įsiveržimą į baudos aikštelę, pasibaigusiu stipriu smūgiu tiesiai į vartininką.

Po pertraukos „Hegelmann“ toliau išlaikė kontrolę, bet jų atakose iš pradžių buvo mažiau aštrumo. Tuo tarpu „Jonava ne tik pavyzdingai gynėsi, bet ir drąsiau jautėsi prie varžovų baudos aikštelės.

64 minutę Yehoras Glušacas įveikė varžovo priežiūrą ir netiksliai smūgiavo prie kairiojo virpsto.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje Kauno klubas grėsmingai pagalando savo ginklus ir kelis kartus galėjo padėti tašką rungtynėse.

Patogioje pozicijoje baudos aikštelės epicentre atsidūręs T. Gavi pataikė į virpstą, vėliau standartinėje situacijoje geros progos neišnaudojo ir I. Olaosebikanas.

Prieš teisėjo galutinį švilpuką „Jonava“ surengė paskutinį šturmą, bet jis pasibaigė nevaisingai.

„Jonavai“ tai aštuntas pralaimėjimas A lygoje iš eilės. Šioje atkarpoje lygos autsaideriai pelnė vieną ir praleido 26 įvarčius.