„Hegelmann“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir sustabdė „Šiaulius“

Dramatiškai trečiadienio vakarą pasibaigė A lygos dvikova Kaune, kur Kauno rajono „Hegelmann“ 2:2 sugebėjo ištraukti lygiąsias žaisdami su praėjusio sezono bronziniais prizininkais „Šiauliais“, nors turėjo naikinti dviejų įvarčių deficitą.
Andrius Skerla
Andrius Skerla / nuotr. fchegelmann.com

Visi įvarčiai krito po pertraukos. 52-ąją minutę šiurkščia „Hegelmann“ vartininko Vincento Šarkausko klaida pasinaudojęs latvis Davis Ikauniekas išvedė svečius į priekį.

Netrukus tas pats puolėjas gavo perdavimą iš dešinio krašto ir persvarą įtvirtino.

Visgi Andriaus Skerlos vyrai ir vėl parodė charakterį.

61-ąją minutę kamerūnietis Abdelis Njoya atkūrė intrigą, o 77-ąją minutę rumunas Patrickas Popescu išplėšė tašką.

Tiesa, po penkių minučių tas pats rumunas išvydo raudoną kortelę ir nebaigė mačo.

93-ąją minutę toks pats likimas ištiko ir šiaulietį Justiną Petravičių.

Kauno rajono komanda po šio mačo turi keturis taškus, šiauliečiai – vienu mažiau.

Visus tris mačus Mindaugo Čepo auklėtiniai sužaidė lygiosiomis.