2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Henry išvengs bausmės už žaidimą ranka (video)

Prancūzijos futbolo rinktinės kapitonas Therry Henry nebus nubaustas už žaidimą ranka 2010 metų pasaulio čempionato kvalifikacinėse rungtynėse su Airija. Apie tai praneša prancūzų „L'Equipe“.
Thierry Henry kamuolį sustabdė ranka
Thierry Henry kamuolį sustabdė ranka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

FIFA Drausmės komitetas per artimiausią posėdį turėtų baigti Th.Henry bylą. Priežastis – Drausmės kodeksas nenumato bausmės tiriamu atveju.

Dokumente numatyta bausmė už žaidimą ranka tuo atveju, jeigu kalbama apie savos komandos vartų gynimą. Futbolininkas gali būti nubaustas, jeigu specialiai žaidė ranka, kad neleistų kamuoliui patekti į vartus.

Skandalingas epizodas vyko per pridėtą laiką atsakomosiose rungtynėse su Airijos rinktine šių metų lapkričio 18 dieną. Th.Henry sustabdė kamuolį ranka, paskui jį perdavė Williamui Gallas, o šis pelnė įvartį ir iškovojo prancūzams pergalę (dvejų rungtynių rezultatas 2:1).

Airijos futbolo federacija reikalavo pakartoti rungtynes, o FIFA atsakius neigiamai prašė, kad rinktinę vis tiek įtrauktų į 2010 metų pasaulio čempionato dalyvių sąrašą. Tokiu atveju airių komanda būtų 33-ia pirmenybių dalyvė. FIFA šio prašymo taip pat nesutiko patenkinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką