Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 13d. 07:01

Hiddinkas paskelbė pasitraukimo datą

G.Hiddinkas treniravo Rusijos, Pietų Korėjos, Turkijos rinktines.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / G.Hiddinkas Rusijos futbolo rinktinę treniruoja nuo 2006 metų.

Rusijos nacionalinės rinktinės bei Londono „Chelsea“ treneris olandas Guusas Hiddinkas paskelbė, kad 2010 metais ruošiasi baigti trenerio karjerą. Tai atsitiks po Pietų Afrikoje vyksiančio pasaulio čempionato.

Kaip olandas sake Olandijos leidiniui „AD“, po minėto čempionato jis planuoja daugiau dėmesio skirti kitiems savo projektams, tokiems kaip vaikų švietimo įstaigų kūrimas, kuriose be futbolo pagrindai bus dėstomi kartu su visuotinio švietimo pradmenimis.

Vasario 11 dieną G.Hiddinkas oficialiai patvirtintas Londono „Chelsea“ treneriu – jis Anglijos komandos stratego poste pakeitė atleistą brazilą Luizą Filipe Scolari. G.Hiddinkas treniruos „Chelsea“ iki šio sezono pabaigos ir per šį laiką uždirbs 2.5 milijono svarų. Tuo pat metu strategas vadovaus ir Rusijos rinktinei.

Minėtame interviu olandas pabrėžė, kad neplanuoja visiškai atsiduoti vien „Chelsea“, kadangi jis rimtai įtakoja ir visą Rusijos futbolo raidą. Jis taip pat patvirtino apie savo draugiškus santykius su Anglijos klubo savininku Romanu Abramovičium.

G.Hiddinkas sakė tikįs, kad Rusijos rinktinė pateks į 2010 metų pasaulio futbolo čempionato finalinę stadiją, o po jos jis užsiims veikla, tiesiogiai nesusijusią vien su futbolu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką