Į Anglijos taurės pusfinalį pateko „Chelsea“ ekipa, ketvirtfinalyje iš kovos išstūmusi „Manchester United“

Pirmadienį Anglijos FA taurėje buvo žaidžiamos ketvirtfinalio rungtynės tarp šalies futbolo grandų – Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ futbolininkų.
Demba Ba
Demba Ba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau vėliau progų daugiau turėjo namuose žaidęs „Chelsea“ klubas. Tiesa, šeimininkams pelnyti įvarčio nesisekė, mat puikiai Mančesterio miesto ekipos vartus saugojo vartininkas Davidas De Gea.

Antrojo kėlinio pradžioje, 49 minutę, buvo pelnytas įvartis į svečių vartus, kuomet saugas Juanas Mata perdavė kamuolį puolėjui Dembai Ba, o šis nuginklavo varžovų vartų sargą.

Po praleisto įvarčio „Manchester United“ klubas nesugebėjo atsitiesti, tačiau progų mačo pabaigoje išlyginti rezultatą turėjo, bet Robinas van Persie nesugebėjo realizuoti turėtų galimybių.

Taigi „Chelsea“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo „Manchester United“ ekipą minimaliu rezultatu 1-0 bei pateko į FA taurės pusfinalį. Pirmasis šių komandų ketvirtfinalio mačas Mančesteryje kovo 10 dieną nugalėtojo neišaiškino – 2:2.

Turnyro pusfinalyje „Chelsea“ kovos su šalies čempione ir 2011 metų taurės savininkė „Manchester City“ ekipa.

Šis pusfinalio mačas balandžio 14 dieną bus žaidžiamas Londone.

„Chelsea” 1 – 0 „Manchester United”

49' [1 – 0] Demba Ba

Pirmąją pusfinalio porą sudarys 2004 metais šio turnyro finale žaidusi antrojo diviziono "Millwall" komanda bei aukščiausiosios lygos "Wigan Athletic" klubas. Šių ekipų rungtynės Vemblio stadione Londone įvyks balandžio 13 dieną.