Į Argentinos rinktinę sugrįžęs Lionelis Messi sukūrė pergalę

Pietų Amerikoje tęsiasi atranka į 2018 metų pasaulio čempionatą. Pergales šventė Argentinos ir Brazilijos rinktinės.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lionelis Messi be Argentinos rinktinės ištvėrė tik du mėnesius. Apie pasitraukimą pranešęs puolėjas sugrįžo į rinktinę ir iškart pelnė įvartį. Argentina 1:0 nugalėjo Urugvajų.

Visą antrąjį kėlinį argentiniečiams teko žaisti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę gavo Paulo Dybala.

Tačiau L.Messi kontroliavo situaciją ir pergalingą įvartį įmušė 43 minutę. Argentinietis pasiuntė kamuolį pažeme iš toli ir buvo tikslus.

Ši pergalė padėjo Argentinai pakilti į pirmąją vietą atrankos grupėje.

Kitose rungtynėse Brazilija net 3:0 sutriuškino Ekvadorą.

Pirmasis įvartis krito tik 72-ąją minutę, kai baudinį realizavo Neymaras. Rungtynių pabaigoje dar du įvarčius pridėjo Gabrielis Jesusas.

Jam tai buvo debiutinės rinktinės rungtynės. Futbolininkas kitais metais turėtų prisijungti prie „Manchester City“.

Po šios pergalės brazilai pakilo tik į ketvirtą vietą grupėje.