Į Brazilijos rinktinę sugrįžęs Neymaras įmušė įvartį

Nuo birželio mėnesio pradžios futbolo nežaidęs Neymaras sugrįžo draugiškose rungtynėse tarp Brazilijos ir Kolumbijos rinktinių, kurios baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Neymaras
Neymaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Majamyje vykusiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė brazilai, kuomet 19 minutę po Neymaro pakelto kampinio įvartį galva pelnė Casemiro.

Tiesa, kolumbiečiai prieš pirmojo kėlinio pabaigą ne tik išlygino, bet ir visų nuostabai persvėrė rezultatą.

Dukart pasižymėjo Luisas Murielis - 25 minutę nuo vienuolikos metrų žymos, o 34 - po tikslaus Duvano Zapatos perdavimo.

Visgi 58 žaidimo minutę Dani Alvesas surado įkertantį Neymarą ir šis rezultatą išlygino - 2:2.

Priminsime, kad birželio 6 dieną kontrolinėse rungtynėse prieš Katarą brazilų žvaigždė patyrė čiurnos traumą, dėl kurios turėjo praleisti "Copa America" turnyrą.

Tai buvo 61 puolėjo įvartis vilkint Brazilijos rinktinės marškinėlius. Visų laikų rezultatyviausiųjų tautiečių sąraše jam trūksta vos vieno tikslaus smūgio iki antroje vietoje esančio Ronaldo. Pirmas - 77 įvarčius įmušęs Pepe.