Į Ispanijos karaliaus taurės finalą iškopė Madrido „Real“ ir „Barcelona“ (nuotraukos, video)

Į Ispanijos karaliaus taurės finalą iškopė Madrido „Real“ ir „Barcelona“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Į Ispanijos karaliaus taurės finalą iškopė Madrido „Real“ ir „Barcelona“
Šaltinis: halftime.lt
0

Trečiadienį Ispanijos karaliaus taurės (Copa del Rey) pusfinaliuose buvo žaidžiamos atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad finale kovos Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

„Real“ namuose susitiko su „Sevilla“ klubu, kurį pirmose rungtynėse įveikė rezultatu 1:0. Antrasis susitikimas baigėsi karališkojo klubo pergale 2:0.

Mačas prasidėjo apylygiai, tačiau po kiek laiko „Los Blancos“ perėmė iniciatyvą. Šeimininkų gretose pirmoje mačo pusėje kelių progų neišnaudojo Karimas Benzema, o svečių – Alvaro Negredo.

Antrame kėlinyje „Sevilla“ pradėjo spausti „Real“, nes jiems reikėjo įvarčio, tačiau mačo pabaigoje, 82-ą minutę, po puikaus Sami Khediros perdavimo vienas prieš vartininką išbėgo, jį suklaidino ir įvartį pelnė Mesutas Ozilas.

85-ą minutę už šiurkščią pražangą prieš Emmanuelį Adebayorą „Sevilla“ žaidėjas Sergio Sanchezas buvo išvarytas iš aikštės. Tai, ko gero, visiškai palaidojo svečių galimybes.

Per teisėjo pridėtą laiką galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo „Real“ naujokas Adebayoras, kuris  nuginklavo vartininką Javi Varasą.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ svečiuose žaidė su „Almeria“. Katalonai be vargo nugalėjo savo varžovus rezultatu 3:0 ir pateko į finalą, kuriame laukia dar vienas „El Clasico”.

Rezultatai

Real20„Sevilla“

Bendras rezultatas 3:0
Įvarčiai:
82 min. Mesutas Ozilas
90 min. Emmanuelis Adebayoras

Raudonoji kortelė:
85 min. Sergio Sanchezas
„Almeria“03„Barcelona“
 Bendras rezultatas 0:8
Įvarčiai:
35 min. Adriano
56 min. Thiago Alcantara
66 min. Ibrahimas Afellay

Įdomu, kad futbolo gerbėjai per vieną savaitę išvys net du „El Clasico“ mačus, nes antrojo rato „Real“ ir „Barcelona“ akistata Ispanijos čempionate įvyks balandžio 16 arba 17 dieną.

Iš viso karaliaus taurę (Copa del Ray) „Barcelona“ iškovojo 25 kartus, o paskutinį kartą šiame turnyre triumfavo 2009-aisiais.

Madrido futbolininkai šį trofėjų iškovojo 17 kartų, tiesa paskutinį kartą taip nutiko prieš aštuoniolika metų.

Praėjusiais metais karaliaus taurės savininkais tapo „Sevilla“ komanda.